Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacie 1310 Li
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tester
Vand Dacie 1310 Li
An fabricatie: 2000
Motor: 1.4 injectie
Norma euro: Euro 2
Kilometraj: 80 000
Valabilitate ITP: octombrie 2012
Culoare: Alb boreal
Locatie masina: Iasi
Dotari:
- alarma plus inchidere centralizata cu telecomanda (sistem avertizare goarna alarma + claxon masina)
- deschidere electrica portbagaj
- proiectoare ceata
Alte detalii: Masina a fost intretinuta piese si consumabile de calitate si niciodata nu a facut probleme.
Desi masina nu are nici o problema in acelasi pret suplimentar noului proprietar i se vor inmana o serie de piese de origine de rezerva pe care le am in posesie inca din anul 2000.

Pret: 60 milioane negociabil doar la fata locului
Contact: 0740662863 eventual si mesaj privat pe forum

Daca am uitat unele detalii le voi adauga mai tarziu cu scuzele de rigoare.
Razvione
poze?
tester
Cu scuzele de rigoare din cauza lipsei de timp pozele vor mai intarzia... in schimb daca exista o persoana interesata de masina din iasi stabilim un loc de intalnire si poate viziona/testa masina dupa bunul plac.
tester
go UP!
tester
Daca tot ma intreaba lumea de poze si nu am timp sa ajung pe timp de zi la masina sa ii fac poze actuale urc 3 poze din vara aceasta.

[attachmentid=1627699250] [attachmentid=1627699251] [attachmentid=1627699252]
tester
UP
tester
UP
tester
UP
tester
UP
tester
UP
tester
UP
tester
UP
tester
UP
tester
UP
tester
UP pentru o masina care nu ma lasat niciodata la greu... si pretul ajunge la 55 milioane
tester
UP
tester
UP ... si pretul ajunge la 50 de milioane
tester
UP
tester
UP ... si pretul ajunge la 45 de milioane sad.gif sad.gif
tester
Chiar nu e nimeni interesat de o dacie cinstita... care tine cu finantele familiei ... si te aduce la timp acasa?... UP
tester
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.