Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] aer conditionat dacia supernova complet
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
comy_nsl
...instalatia de aer conditionat este data jos d p masina recent...si e completa...pentru detalii suna-ti la nr 0762978822...pretul se discuta la telefon[attachmentid=1627696831]
alex_DNK
de ce ai renuntat la ea? care este pretul de vanzare?
comy_nsl
...pt ca masina de pe care am dat-o jos a fost lovita neavand ce sa-i mai fac ...pretul este de 600 ron fara nici o negociere ...tin sa mentionez ca radiatorul de racire este nou....cel negru....cel original a fost spart la impact...putem vb si la tel daca esti cu adevarat interesat
comy_nsl
....la cat e de frig afara ...cred si eu ca nimeni nu vrea AC-ul acum pe masina...la's ca vine vara...
sorin_pan
de unde esti ?, dai si instalatia electrica de la aer ? Mai multe detalii
comy_nsl
...inclusiv butonul de actionare.... up.gif
comy_nsl
ANUNT IMPORTANT:SE VINDE SI PE BUCATI astfel ca:
radiator nou de AC 90ron
compresor 400ron
vaporizator(radiatorul din capacul ce are legatura cu aeroterma)200roncu tot cu capac
conducte50ron bucata
buton comanda AC 30ron
fulia motor100ron
condensor80ron
intinzator curea 90 ron
suport compresor ac 90ron

27 Feb 2011, 12:47:
1zhelp00.gif up.gif
BoR
As fi interesat de o instalatie completa pentru masina mea(model confort).Pe langa cele mentionate mai sus,stiu ca la Clima este alt GMV si ar fi diferit si alternatorul.
Problema cea mai mare din punctul meu de vedere ar fi insa montajul,mai ales la partea electrica.
comy_nsl
...alternatorul este mai mare la amperaj cu 5 amperi doar atat....al tau e de 75 si celalalt e de 80 ....in rest nu e mare lucru sa-l montezi mai ales ca ai o supernova masina de pe care a fost si data jos.....la partea electrica nu e asa complicat precum pare....cu un electrician bun sau chiar si tu ...intr-o zi maxim o ai pusa pe masina instalatia....te hotarasti daca o vrei ca eu am sa o vand pe bucati...si e pacat pentru ca am tot ce trebuie pt o supernova la instalatie...salutare....0762978822

28 Feb 2011, 11:14:
popa.gif
comy_nsl
...are cumva cineva un laptop bun ....ca o dau si la schimb daca e....astept raspunsuri....sau un set de jante de aliaj in 5 prezoane pe 14 ce merg pe un VW .....
comy_nsl
...de transport ma ocup eu !!!!
comy_nsl
conductele radiator-condensor-compresor si cu radiatorul de AC s-au dat....au mai ramas urmatoarele piese:
compresor AC 400ron;
conducte compresor-vaporizor 80ron bucata;
vaporizorul 200ron cu tot cu capac,cel de plastic;
buton AC30 ron;
fulie motor AC(dubla)100ron;
condensor 80 ron;
intinzator curea 90 ron;
suport compresor AC 90 ron
manatolii
cunosti pe cineva care ar putea sa-l monteze?
comy_nsl
...asta nu mai stiu dar sa stii ca nu e greu asa de montat ....depinde acum sa ai si cu c ,scule si alte alea....daca te intereseaza poti sa ma suni pe nr de mai sus si vb mai multe...salutare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.