Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese din dezmembrarea unui renault 19
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
iulian_2233
dezmembrez un r 19 ph1 caroseria completa o am de dat fara parbriz ca e fisurat
planetare super bune de benzinar
si alte maruntisuri bord plasticaraie etc
id iulian_2223 sau 0742989960

care ai nevoie suna si ne intelegem ideea e ca tre sa scap cat mai repede de masina cxa ocup un loc deparcare aiurea si mau luat vecinii la ochi

masina nu mai are cutie de viteze si punte spate in rest e de toate pe ea faruri tzipla triple spate bari etc


iulian_2233
inca valabil preturi rezonabile in functie de oferta pe care o faceti
iulian_2233
up inca valabil

18 Feb 2011, 12:50:
sau dat fuzetele fata puntea spate cutia de viteze bara fata rezervata restul inca valabile
iulian_2233
up inca valabile multe piese bord complet interior impecabil haion cu telescoape bune usi complete etc
iulian_2233
up
iulian_2233
ara fata pleaca in jud ialomita restu disponibile
balang
Cablu de acceleratie la ce pret?
REDDOG_23
Salut ! Daca ai vasul ptr.lichid spalat parbrizul + motorasul lui ????? Si un pret , ceva ???
cristic1982
Butoanele de la geamurile electrice sunt cu impuls? Daca da, la ce pret?
Plafoniere pe spate ai? Poti pune o poza cu ea?
iulian_2233
poze la ea nu am nu are geamuri electrice si cablul de acceleratie nu e de vanzare
REDDOG_23
Sal din nou ! Te-am intrebat mai sus daca ai cumva vasul ptr. lichid de parbriz + motorasul sau !!! Imi raspunzi ?! RESPECT . huh.gif
iulian_2233
scuze e si ala pe acolo dar deocamdata pana nu da caldura nu mai pot face nimic
iulian_2233
up valabil se aude ca vine primavara si vreau sa scap de ea
iulian_2233
de sambata viitoare incep sa o dezmembrez

multe piese valabile
iulian_2233
up valabil
alexr19
vreau si eu un pret la manere exterioare usi
iulian_2233
toate 4 1 mil dar in conditiile in care le pot demonta eu intacte u am incerca pana acum
alexr19
ok, fara suparare insa niste colegi de pe forum mi-au spus ca sunt in jur de 30lei / buc noi comandate in reprezentanta Renault. Daca te mai gandesti la pret sa ma anunti. O zi buna
iulian_2233
ar insemna 120 ron toate la renault pai atunci eu le dau la 60 ron darvii si le demontezi tu ca sa nu fie discutii ca se intampla ceva cu ele la demontat



nici sa imi bat joc de piese ca arata super bine
iulian_2233
valabil in continuare
alexr19
In primul rand eu nu te-am luat la misto. Daca te uitai atent vedeai ca sunt din celalalt capat al tarii. Daca erai din imprejurimi, veneam cu ce-a mai mare placere. Daca vrei sa-ti vinzi marfa sa ma anunti....la 60 ron daca sunt intacte ( sa nu fie rupte picioruse ), le iau. Nu ma intereseaza daca sunt zgariate sau alte cele, doar sa nu fie rupte. Nu am pretentia sa fie noi pt. ca totusi au niste ani.
O zi buna
cip_sluser
fetele usi sunt? un pret pt toate 4, daca sunt in stare ok. si mai int si manerele deschidere usi interior
iulian_2233
alex19 eunu team luat la misto si nici nu ma intereseaza de unde esti eu tiam spus ca la un pret de nimic nu se merita sa muncesc la ele sa le desfac mai ales ca nu am desfacut in viata mea o satoza de renault 11 daca te uitai in avatarul meu sau in profilul meu vedeai ca eu am renault 9 deci este o diferenta oricum sa nu divagam de la subiect eu o sa incerc in wekkend sa le demontez daca nu se intampla nimic cu ele ti le trimit luni o sa ai un raspuns



cip_sluser la ce te referi cand spui fete de usi ? la satoze sau la tabla de afara ?

ca pret fami o oferta daca imi convine ti le trimit daca nu mai negociem nu as mai vrea sa se creada ca fac misto de userii de pe forum pe mine ma intereseaza sa vand marfa nu sa stau la mistocarii pe forum



valabil pentru toata lumea cine are nevoie de ceva sa spuna si sa faca si oferta de pret
cip_sluser
nu stiu la ce te referi cand spui satoze, dar fetele de usi sunt in interior, din material sintetic, panza, in relief, si sunt prinse pe usi in suruburi, cleme de jur-imprejur, manere.....daca sunt in stare ok, adica sa nu fie roase, patate, ma int. si cu o poza daca se poate. ms
iulian_2233
am inteles o sale fac niste poze sa ti le trimit iar ca pret nu miai facut o oferta
cip_sluser
ok. sa vedem pozele si vb la tel ori pe mess. ms
iulian_2233
valabil in continuare
denis17
salut,am si eu nevoie de ambele semnalizari sau doar sticlele de la ele,astept raspuns.mersi
iulian_2233
da sunt valabile as fi vrut sale dau cu tot cu faruri dar vedem depinde de ce oferta faci la ele
stejar
salut
bloc comanda lumini si bloc comanda ptr stergatoare ai ceva?biggrin.gif
ashtept pm
iulian_2233
ceva poze de la masina



nu mai sunt valabile cutia de viteze ce tine de suspensie si posibil caseta de directie restul in continuare valabile
cip_sluser
niste poze mai mari cu interiuorul se poate? ori poti sa-mi trimiti pe privat. ms
iulian_2233
cam dificil tre sa ajung iar la masina sa le fac pana sambata nu am cum
iulian_2233
inca valabil din pacate nu am avut cu ce sa mai fac niste poze dar una peste alta duar piesele bune vor pleca spre vanzare ce este uzat se duce la fier vechi
ph 25 BET
nuca de teflon pe care actioneaza pirghia la ambreiaj mai este?
iulian_2233
da e legat de cutia de viteze nu cred ca mai este

31 Mar 2011, 21:50:
nu mai are nevoie nimeni de piese? sambata ajung la ea

iulian_2233
noul numar de telefon cel vechi deocamdata in stand by pana imi repar telefonul 0771578538
iulian_2233
valabil in continuare
cip_sluser
maner deschidere exterior dreapta fata este? ms
iulian_2233
manerele din pacate nu au supravietuit la demontare surubul ruginit si au pleznit am incercat la 2 unu lam terminat iar celelalte 3 nu am mai umblat la ele ]

am facut 2 poze la ea una la fata masinii aveam semnalizarile date jos si la fetele interioare de usi nu sunt sterse de praf
tmrzvflavius
ceasurile de bordle mai ai si la ce pret?
iulian_2233
50 de lei dar sunt pe galben de ph 1
tmrzvflavius
pune te rog si niste poze sa vad cum arata
iulian_2233
vor aparea si alte poze dar sa ajung iar la ea mai intai oricum arata bine si ceasurile de bord ceea ce este stricat si nu se mai poate folosi nu trimit
iulian_2233
nimeni , nimic? eventualele cerinte va rog sa fie insotite si de oferta de pret oferit
iulian_2233
inca valabil preturi in limita bunului simt si de criza
mihai CMC
senzor temperatura aer si un pret daca il ai
iulian_2233
nu stiu care este aratami o poza ceva
iulian_2233
la instalatia de injectie nu se baga nimeni
?
intreaga o dau undeva la 400 ron daca vine cineva si sio desface iar daca o desfac eu la 600 ron

bineinteles negociabil tot
iulian_2233
pret pentru toata masina intreaga 200 euro negociabil pentru cei care vor sa vina dupa ea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.