Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] DACIA SOLENZA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
K-tlyn
Buna, tuturor!
Am vandut DACIA SUPERNOVA din dotare iar acum vreau sa trec la urmatorul pas, anume acela de a cumpara o DACIA SOLENZA. Am fost multumit de aceasta masina insa rugina, caloriferul ala care curgea mereu m-au determinat sa renunt la ea chiar daca a fost riguros intretinuta.
Sunt dispus sa ofer suma maxima de 2000 de euro si as avea niste conditii anume:
-masina as vrea sa fie pe benzina (1.4MPI),sa aiba aer conditionat si daca se poate o servodirectie,ar fi super;
-sa aiba kilometri rezonabili (bineinteles fara TAXi sau masini de firma)
-vopseaua sa fie integral originala (nu am preferinta de culoare), fara rugina,suduri,probleme cu oalele-spate,accidente,retusuri si alte chestii de genul;
-cel care o vinde sa fie numaidecat proprietar in acte sa o pot trece ulterior pe numele meu.
Mai pe scurt, vreau o masina intretinuta si care sa arate bine.
As prefera oferte din IASI sau foarte aproape de oras deoarece este cam greu cu timpul liber.
Ofer si cer maxima seriozitate.
Pot fi contactat la nr de tel: 0726363608 sau pe mail la: catalin_ailiesei@yahoo.com.
Astept oferte serioase, eventual poze cu masina fie aici, fie pe mail.
Multumesc!
K-tlyn
UP!
Daca merita cu adevarat si are AC+SERVO-DIRECTIE,mai pot plusa 100-200E (2000-2200E)maxim atata timp cat masina e ok dpdv mecanic si estetic.
Fara aceste dotari,nu sunt interesat ca asa am gasit multe in Iasi cu 5500-7000 lei.
La fel,daca merita osteneala,ma pot deplasa si in judetele de langa Iasi.
Ofer si cer seriozitate!
Banii jos!
De asemenea mai pot fi gasit si la nr de tel: 0756847021 plus numarul si adresa de mail mentionate mai sus.
K-tlyn
Valabil!
Astept oferte!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.