Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: split de la "Voineasa, 11-13 martie"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Victoras2001
...
Fratzica
minte, n-am primit nimic 04.gif
ady77
Ai timp, sa vezi cate o sa primesti pe PM (nu ma refer la reporturi)tongue.gif radmasa.gif
Lostboy
Să-și golească frigiderul?
Fratzica
prevad o durere de cap. Oricum stau pe-aici pana se intoarce Liviu, sper ca acest lucru se va intampla cat mai curand.
radian
Da' chiar asa, care-i treaba cu Liviu, de ce ne-a abandonat?
ady77
QUOTE(Fratzica @ 14 Feb 2011, 21:15)
Oricum stau pe-aici pana se intoarce Liviu, sper ca acest lucru se va intampla cat mai curand.
*



Si noi icon_mrgreen.gif


N-ar trebui sa faci si tu un topic sa te prezinti, sa ne spui ce asteptari ai de la noi? tongue.gif
argon
QUOTE(radian @ 14 Feb 2011, 22:16)
Da' chiar asa, care-i treaba cu Liviu, de ce ne-a abandonat?
*


Te lamureste Markos, si eu eram curios, si m-a rezolvat, problema e ca am uitat, ca-ti spuneam.
radian
Adica, cum te-a rezolvat??? Stiam ca amandoi suntei oameni seiosi, domni, la casa voastra. Acuma va "rezolvati" unul pe altul?

argon
Mi-e rezolvat curiozitatea pe care tu insuti ai manifestat-o mai devreme .
DragosP
@Fratzica:
Eu zic să nu pui la inimă!
Acum, că nu mai e rodi și _rs, doar aphophis mai trebuie banat. icon_mrgreen.gif
Asta că să știi pe cine să stai cu geana.
A... Și OAP. radmasa.gif
Lostboy
opa e ăla cu frica de moroi? Se rezolvă! wink.gif
DragosP
Nu știu mă, că l-am pus pe ignore.
Fratzica
am zis sa nu poluam topicul cu plecarea la Voineasa aiurea.

QUOTE(ady77 @ 14 Feb 2011, 21:17)
Si noi icon_mrgreen.gif
N-ar trebui sa faci si tu un topic sa te prezinti, sa ne spui ce asteptari ai de la noi? tongue.gif
*



Hi, my name is Fratzica and I...

QUOTE(DragosP @ 14 Feb 2011, 21:21)
@Fratzica:
Eu zic să nu pui la inimă!
Acum, că nu mai e rodi și _rs, doar aphophis mai trebuie banat. icon_mrgreen.gif
Asta că să știi pe cine să stai cu geana.
A... Și OAP. radmasa.gif
*



ph34r.gif
Victoras2001
Hai ca m-am mai trezit cu-n topic pe cap. doh.gif
Fericirea stiu io cui, ca s-a facut curat... E o chestie si cu jegosii astia care parjolesc totul in urma lor.
Da mor si nu pricep ce atatea masuri si politie cand raul poate fi starpit din radacini. E un fel de a te scarpina cu mana drepata la urechea stanga.
radian
QUOTE(Fratzica @ 14 Feb 2011, 21:30)
... Hi, my name is Fratzica and I...
ph34r.gif
*



Hai bre ca n-am ajuns inca la AAA...
Victoras2001
QUOTE(Fratzica @ 14 Feb 2011, 21:30)
Hi, my name is Fratzica and I...
*


Salut, eu sunt Victoras si sunt alcoolic.
ady77
QUOTE(radian @ 14 Feb 2011, 21:36)
Hai bre ca n-am ajuns inca la AAA...
*


Abia dupa intalnire radmasa.gif radmasa.gif
Fratzica
pentru ce e al treilea A? Ca primele doua stiu de la ce sunt.

Victoras nu prea inteleg ce-ai vrut sa zici.
radian
Da, corect, nu suntem niste anonimi... biggrin.gif
ady77
QUOTE(Fratzica @ 14 Feb 2011, 21:38)
Victoras nu prea inteleg ce-ai vrut sa zici.
*


Vrem sa te speriem, ca sa iti dai demisia tongue.gif
cdadan
QUOTE(ady77 @ 14 Feb 2011, 21:17)
Si noi icon_mrgreen.gif
N-ar trebui sa faci si tu un topic sa te prezinti, sa ne spui ce asteptari ai de la noi? tongue.gif
*


Fratzica e un tip de nota 10 (pe bune!).

QUOTE(Fratzica @ 14 Feb 2011, 21:30)
am zis sa nu poluam topicul cu plecarea la Voineasa aiurea.
*


Chiar asa. Pune mana si trece-te pe lista.
Fratzica
Multumesc Dan atat pentru aprecieri icon_mrgreen.gif cat si pentru invitatie, invitatie pe care din cauza lipsei timpului liber nu imi pot permite sa o onorez, cu toate ca ar fi fost foarte interesant sa vad oamenii din spatele userilor.

QUOTE(ady77 @ 14 Feb 2011, 21:40)
Vrem sa te speriem, ca sa iti dai demisia tongue.gif
*



Nu ma sperii eu asa usor. Plus ca daca imi dau demisia raman fara Laguna mea nou nouta wub.gif si mai nou fara Duster.
ady77
Astea "e" salarii sau șpagi? icon_mrgreen.gif
Fratzica
astea e spagi, ca nu pot sa platesc cumparaturile cu lagune aruncate pe tejghea.
zanzie
QUOTE(DragosP @ 14 Feb 2011, 22:25)
... l-am pus pe ignore.
*


+1
ady77
QUOTE(Fratzica @ 14 Feb 2011, 23:34)
astea e spagi, ca nu pot sa platesc cumparaturile cu lagune aruncate pe tejghea.
*


O sa auzim in curand:
Tu ce vrei sa te faci cand vei fi mare?
Moderator pe daciclub radmasa.gif radmasa.gif
Victoras2001
QUOTE(Fratzica @ 14 Feb 2011, 21:30)
am zis sa nu poluam topicul cu plecarea la Voineasa aiurea.
*


Mai ai de curatat doar 6999 de topicuri. Io-ti urez succes. tongue.gif

Monolog
Se pare ca unii tin cu dinadinsul sa strice ordinea fireasca a lucrurilor, asa cum a fost ea facute de Universul lui Pilif si data noua, muritorilor.
E impotriva firescului sa impui intr-o arie care nu e strict tehnica a se pastra subiectul in fiecare post. Pana si la o intalnire de afaceri isi au rostul glumele si spiritele, sunt menite sa destinda atmosfera. La masa cu prietenii, daca unul vrea sa-si cumpere o masina, in principal se vorbeste despre asta. Dar nu se pastreaza strict subiectul, se mai deviaza. Pentru ca asta e firescul lucrurilor. Nu suntem in beciul securitatii, cu lampa-n ochi. Suntem oameni normali, pe o arie mai mult de socializare, oameni care facem conversatie. Fiecare cu personalitatea lui, cu educatia lui, cu umorul sau grotescul lui. Daca n-am fi diferiti ne-am da-n cap de plictiseala. Discutam, schimbam idei, opinii, facem spirite mai mult sau mai putin reusite, traim. Un om inteligent coloreaza o discutie, o face placuta, asta neinsemnand ca-i stirbeste din utilitate.
Nu frate. Pe DaciaClub sunt cativa intepati vesnic (nu la tine ma refer Fratzica - tu ai fost numit moderator si trebuie sa-ti faci treaba conform liniilor trasate) care-o tin p-a lor. Stricati topicurile, nu se mai poate alege informatia. Vai vai vai. Doua glume si trei poante, i-au zapacit complet. I-au dezorientat. Micutii, s-au pierdut in jungla. Ca tot suntem la subiectul asta, d-aia nu venea lumea la Voineasa, ca se facusera sapte glume printre posturile serioase, post serios fiind o insiruire de nume in dreptul carora exista diverse semne de punctuatie folosite uzual.
Inteleg sa opresti vulgaritatile, mitocania, prostia, reaua vointa, dar sa bagi pumnul in gura unor oameni, sa-i declari "gasca vesela" numai pentru ca nu-s ca tine, ursuzi, e cam mult. Parerea mea.
Marty
QUOTE(DragosP @ 14 Feb 2011, 21:21)
doar aphophis mai trebuie banat. icon_mrgreen.gif
A... Și OAP. radmasa.gif
*

L-ai uitat pe LinkGica aka George scala de pe Magheru

QUOTE(Victoras2001 @ 14 Feb 2011, 21:37)
Salut, eu sunt Victoras si sunt alcoolic.
*

' te dreaq de dobitoc!!!!! coffee_spitsk.gif coffee_spitsk.gif coffee_spitsk.gif coffee_spitsk.gif coffee_spitsk.gif
Trebuia sa zici de fapt " Salut, eu sunt Victoras, sunt alcoolic and I lick poo poo!"
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
OAP
QUOTE(DragosP @ 14 Feb 2011, 22:21)
A... Și OAP. radmasa.gif
*


...bre ignorantule, ti-am mai spus ca nu mor caii cand vor cainii...pentru ce-i ce nu stiu, adica Fratica, intre mine si brailean e o relatie platonica. El zice ca ma ignora da ma citeste noaptea pe sub plapuma la lumina lanternei icon_mrgreen.gif ...pe net...sa nu se iste confuzii,....e chiar dependent de asta radmasa.gif
Fratzica
QUOTE(Victoras2001 @ 15 Feb 2011, 09:14)
Mai ai de curatat doar 6999 de topicuri. Io-ti urez succes. tongue.gif

Monolog
Se pare ca .... Parerea mea.
*



Stai linistit ca nu imi pierd timpul sa caut fiecare scapare la cafenea, dar daca topicul deschis are o tema bine definita, mi se pare normal sa sterg caterinca si sa las doar posturile legate de acel subiect, poate omul care a deschis topicul chiar are nevoie de sfaturi, nu de x pagini de lalaiala pe langa subiect. Pe topicurile de caterinca puteti sa va distrati cat vreti, atata timp cat nu se ajunge la injuraturi.

Sincer mi-a placut mult partea cu "Stricati topicurile, nu se mai poate alege informatia." radmasa.gif 182.gif
Marty
Fratzica, parerea mea, daca initiatoru' nu face reclamatie pentru off-topic, n-are sens sa te apuci sa spargi topice. Repet, parerea mea.
ady77
Fratzica, parerea mea e sa stai vreun an-doi sa studiezi cafeneaua si abia dupa aceea sa iei masuri (disciplinare si organizatorice) tongue.gif rolleyes.gif
Marty
Recomand! Multi kmp fara probleme!
Victoras2001
Verule, iti recomand sa te abtii din rasputeri de la a ma mai face "vita abjecta" si "alcoolist", nu ca n-as fi, dar n-am chef sa-ti fac rezumate de pe forum o luna intreaga. radmasa.gif
ady77
QUOTE(Victoras2001 @ 15 Feb 2011, 11:42)
"vita abjecta" si "alcoolist",
*



Chiar era sa uit, daca Marty ii zice lu' pictoras "vita abjecta', "alcoolist", "ba boule', nu le lua drept jigniri, ia-le drept constatari icon_mrgreen.gif radmasa.gif radmasa.gif
Victoras2001
Drept formule de politete.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.