Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CLUB WISH CONSTANTA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
aluibasarabeanu
Sambata seara, de ziua indragostitilor ma hotarasc sa imi duc sotia in CLUB, ca de...dupa 2 ani de cand nu am mai fost, meritam si noi un pic de "rasfat"!!!Am fost trei cupluri.La intrare, noi baietii platim cate 20 de lei intrarea dar ne asigura o domnisoara ca putem platii consumatia cu aceste bonuri!Ca prima impresie dupa 2 ani , observ intrarea cu o sapa de ciment nefinisat si o toaleta infecta ca la bodegile de cartier.Vechiul Club tin minte ca avea niste toalete luminoase cu gresie si faianta si cu pisoare dinalea misto, pe cand astea aveau ciment pe jos si pisoare dinale mici!!!In gandul meu, "da-o naiba de baie, ca nu asta ma intereseaza pe mine".Ajuns langa barul din centru clubului constat ca pe jos este acelasi ciment si nu mocheta ca acum cativa ani iar clubul sa micsorat simtitor si nu mai are etaj ca pe vremuri!!Ma duc la bar cu doua bonuri de intrare de 20 plus 20 de lei si ii spun barmanului ca as dori doua beri.El ma intreaba , uitandu-se la mana mea:Cate bonuri ai? Pai am doua.Da-le incoace spune el si imi da doua beri!!!Plecand cu berile realizez ca tocmai ce am dat 40 de lei pe doua beri de 0,33ml!!!Imi zic"Asa o fii acuma!" si plec mai departe.Cu chiu cu vai reusim sa facem rost de o MASA! biggrin.gif , adica o mini canapea de trei locuri si un taburet in fata pe post de masa!!!!!!!!!!!In fine, lasam fetele sa se aseze si noi ramanem in picioare.Suntem intampinati de barman care ne intreaba ce servim:wisky cu cola sau votca cu santal!Am ales votca cu santal!Ni se aduce sticla de votca (pe care barmanul a desfacut-o repede si i-a rupt sigiliul acela pe care il pune statul, nu as fi remarcat asta daca si la a doua sticla nu ar fi facut la fel cu toate ca nu o terminasem pe prima!!!) si o sticla ciudata, desigilata si cu nici un fel de eticheta, sa nu mai vorbim de data de expirare...si sa nu mai zicem ca semana cu sticlele vechi de lapte...(o sa pun o poza mai jos) in care zice el ca e Santal natural!!Avea un gust oribil.Am cumparat cola ca sa amestec cu votca!Acuma...ce sa zic...poate am imbatranit eu si poate sunt unii mai tineri sa ma lumineze si pe mine, asa stau lucrurile acum, nu conteaza ce bei si cum arata locul in care mergi ci doar sa urle house non stop si sa existe alcool, fara importanta cu ce il amesteci si cat costa!!!Sper ca nu v-am plictisit cu postul asta biggrin.gif .Distractie placuta pe unde va mai duceti ca mie unul nu mai imi trebuiesc cluburi de acum incolo!!!
Steel Tormentor
Sper ca te-ai invatat minte si nu mai ai ce cauta prin cluburi laugh.gif

Wish asta nu era de fitze?
corbex
Nu mai fac astia deosebire intre localnici si lumea venita la pasune, ii mulg pe toti la fel radmasa.gif
Steel Tormentor
radmasa.gif
powercui
genial.... no comment! cum sa nu-ti doresti sa fugi din infectia asta de tara???? cum sa ti para rau ca vin vesti despre sfarsitul lumii?
G I M
Ce va mai mira?
http://www.newz.ro/stire/120515/posirca-in...ontrafacut.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.