Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am o neliniste cu un windows7
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
george_slz
Mi-am instalat o copie pirat de windows 7 ultimate x86(da stiu, e un lucru rau si imoral). Dupa instalare...mesajul copie neorginala, contactati microsoft pt o copie originala. Am folosit un programel care opreste serviciul care afisaza mesajul asta. Oare Microsoft nu stie de existenta unor copii neoriginale in functiune, pana nu apare mesajul cu copie neoriginala, sau doar unele copii au serviciul respectiv dezactivat.
Sunt sanse sa vina astia peste mine pt ca stiu de windows-ul neoriginal?!
Merced
Puscaria te mananca... radmasa.gif

Baga-ti o varianta care sa nu iti faca probleme de genu' asta, sunt o gramada pe internetu' asta.
zanzie
E de la windows update. Daca a folosit vat remover nu mai are probleme.
ady77
QUOTE(george_slz @ 16 Feb 2011, 10:19)
Sunt sanse sa vina astia peste mine pt ca stiu de windows-ul neoriginal?!
*


Ai belit-o, vin astea peste tine

[attachmentid=1627697264]
Merced
Credeam ca-i zici sa-si ia aifon.
ady77
Pai nu mai e nevoie, ca i-ai zis tu tongue.gif
corbex
La aifoane windowsul w free?
DragosP
Nope, tre' plătită anual licența la alea cu w7.
corbex
Pai dupa un an iti iei alt aifon, cam asta-i durata de viata morala la unul.
DragosP
La ăla tre' să plătești lunar licența la iKKT.
george_slz
Ce caterinca s-a iscat pe ""nelinistea mea"? Acum ca imi mai lipsesc doar gagicile alea la usa....smile.gif.
corbex
Nu-ti vine nici dracu' la usa! N-au timp de persoane fizice, n-au rezolvat nici cu juridicele. Asta nu inseamna ca nu trebuie sa platesti licenta la aifon la scurgerea anului de gratie.
Fapt e ca au fost mai multe reclamatii ca W7 provoaca nelinisti. Se lucreaza la bug-uri.
fnp
pai intai asta:
&feature=related

Si dupa:
&feature=related
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.