Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: benzile laterale pentru usi
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
LAUR_90
salut, am si eu o problema, poate ca va starni rasul dar sper sa o rezolv aici pe forum. in urma cu 2 ani mi-a fost lovita masina,( pe toata lungimea in partea dreapta) am dus-o la reparat cu asigurarea vinovatului si in fine mi-au reparat-o, dar problema e alta nu mi-au mai montat acele benzi pe mijlocul usilor, am cautat pe la magazine dar cica nu se mai fac. se pot lua de la o alta masina de la remat si montate sau trebuie luate din alea subtiri si montate pe ambele parti? sta si foarte urat pe o parte da si pe alta ba.
Magnum_Baracuda
daca scoti ornamentele de la o dacie aflata la remat incearca cu atentie posibil sa fie coapte de intemperie(ploaie vant,diferente de temperaturi),incearca daca nu esti perfectionist si consevartor sa abordezi cu benzile alea subtiri
Alex.T
Eu chiar le-am scos ieri si le-am pus in portbagaj. Nu imi plac de nicio culoare...
addu
Salut !

Te mai intereseaza dungile laterale ?
Am eu noi , noute , originale , le-am pastrat pt. a mea , dar nu am avut nevoie ; daca te intereseaza , tel. meu este 0743.051.973 .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.