Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Butoane geam electric , cele de la sofer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
maximus78
Cumpar butoanele geam electric partea de la sofer , modelul cu 2 butoane fara impuls.

Ofer 50 ron , preferabil sa fie din Bucuresti.

Tel. 0721744975.
maximus78
Mai pun bani peste cei 50 lei daca are cineva de vanzare si eu ofer prea putin.

Sunati va rog la numarul acesta 0723.741.044
clr
Nu stiu daca are rost sa mai pui bani pentru un buton sh.
Eu l-am luat anul trecut pentru a mea cu ~100 ron de la reprezentanta. Asa ca ramai la aia 50 lei, eventual incearca si tu la dezmembrari. Daca nu, cere o oferta la reprezentanta.
cristian25
am eu, smile.gif daca se potriveste de la laguna 2
maximus78
Eu trebuie sa schimb ambele butoane de la sofer, practic toata platforma, nu mai primeste geamul de pe dreapta nici o comanda, in schimb daca apas pe butonul de pe usa dreapta sa urce geamul se aude ca lucreaza, concluzia celor de la AMG Pantelimon a fost sa schimb platforma cu butoane de la sofer si va merge.
Asa ca in continuare ofer +/-50ron.

Tel 0723.741.044
espacern
Am 2 butoane ca cele din poza!
Sunt din Bv!

Numai bine!
cristian25
aratami o poza cu comanda de geamuri si iti zic exact
maximus78
espacern : multumesc dar nu e ce-mi trebuie.

cristian25 : uite poza cu ce-mi trebuie mie , cu mentiunea ca mufa de pe spate sa fie albastra.


Practic toata comanda fara impuls.

In continuare anunt valabil , ofer 50 lei +/-

Tel. 0723.741.044
CristianMegane2
Salut ,100 lei daca te intereseaza asa ceva
Tel:0745018114
maximus78
Exact ce ai tu ma intereseaza dar in nici un caz nu dau 100 lei.

La service la renaul(nu dau nume) mi-au spus ca-mi vand "la negru" aceeasi piesa noua(spaga lor) tot cu 100 lei deci nu am cum sa-ti dau pe ea bani astia , daca esti dispus pot oferii maxim 60 lei.

Am postat anuntul aici in speranta ca voi gasi mai ieftin de 100 lei , daca nu gasesc ma voi duce la service sa o iau pe cea noua.

Valabil inca.

Tel 0723.741.044
maximus78
Up.
maximus78
Up.
clr
Atentie: butoanele alea se scot din carcasa de plastic, care banuiesc ca este intreaga, operatie dupa care vor arata exact ca in poza de la espacern. Si daca vei cumpera oficial de la reprezentanta tot asa va veni, numai partea de butoane.

Daca ai varianta fara impuls nici pe sofer nici pe pasager, sunt bune cele de la CristianMegane2 (carcasa butoane albastra). Cele de la espacern probabil au impuls macar pe partea soferului si nu se potrivesc. Cel mai bine vezi pe vechile butoane si posteaza codul, sa fii sigur.

Bafta!

PS: cat despre partea cu 100 lei la negru, eu zic sa ceri si o cotatie oficiala, ti-am zis, eu am dat in jur de 98 lei cu factura si garantie.
maximus78
Gata am cumparat de la CristianMegane2.

Recomand , serios si marfa buna.


Se poate inchide , multumesc.
Dani3L
Salut.
Aceeasi problema cu geamul dreapta. Acelesi butoane mi-ar trebui, tot mufa albastra.

Thx
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.