Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gaso
Vand Renault Megane 2.2,fab 2006,1,9dci,120cp,6+1 viteze,74500 km
distributie schimbata la 60000km,ultimul service la 70000km,schimbat de curand:amortizoare fata,capete de bara,bielete de directie,itp 2012,acte la zi,MODEL PRIVILEGE


OPTIUNI:

climatronic
pilot automat
xenon (aftermarket)
tapiterie piele
cotiera fata/spate
senzori ploaie
senzori lumini
senzori presiune roti
jante aliaj + rezerva aliaj
oglinzi cu rabatare automata
perdelute spate si lateral
torpedou refrigerat
proiectoare ceata
bandouri in culoarea masinii
PACHET DRUMURI GRELE


Pret: 6700 euro

tel:0744919699
cj98czh
Ar fi de precizat din cate vad ca nu are xenon de fabrica ... nu?
aleksanders
ce carte de service deti - din cate stiu exista o pagina care se completeaza si apoi se pune stampila nu se scrie pe o pagina alba - si poti preciza ca ai avut acelasi inginer care ti-a semnat inspectiile
gaso
am facut modificarea la xenon cu toate ca nu ii vad rostul.

cartea service este cea originala iar la sfarsit exista o notificare,cea in care s-a schimbat distributia,dupa cum vezi exista si o stampila de reprezentanta renault,restul reviziilor sunt mai in fata iar la cea de 60000 km te trimite la ultima pagina.Pagin alba este cea de la sfarsitul cartii(coperta) se poate verifica la service.
smbogdan
scenic 2 ... ofer o mica diferenta ?
gaso
nu,multumesc.cash
skorpio_bog
Salut. Ti-am mai scris si pe topicul celalalt cu piese. Daca faci rost de vreun tablou de bord ca asta de pe meganul pe care il vinzi, cu display intre ceasuri unde arata usile deschise sa imi dai si mie un semn.
gaso
ok

19 Feb 2011, 12:59:
se poate inchide,masina s-a vandut.
multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.