Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] adaptor comenzi volan si display alpine
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
valy hd
vand adaptor comenzi volan si display (APF-D101RE) pentru renault care au avut tunerlist compatibil cu mp3 alpine.pret 300 ron.TEL 0722493296
valy hd
up!
valy hd
valabil!
valy hd
up!

28 Feb 2011, 19:11:
up!

1 Mar 2011, 10:40:
up!
valy hd
valabil!
valy hd
up!
valy hd
up!
valy hd
nu are nimeni alpine pe renault si vrea sa-i functioneze comenzile la volan si displayul?
Simy
schimb cu un antiradar cobra 9430?
wener
Eu am un JVC dar daca imi spui ce model de ALPINE se pupa cu display-ul si comenzile, il iau eu.
valy hd
pt SIMY:Nu merci,am statie emisie receptie cb.

7 Mar 2011, 18:50:
WENER te rog sa ma anunti si pe mine daca il mai vrei sau nu sa stiu ce am de facut....merci
wener
Ok O sa-ti scriu ,maine voi afla sigur.

8 Mar 2011, 22:18:
se pare ca am gasit un player cu comenzi cu tot pentru ce imi trebuie mie. daca nu reusesc si nu le-ai dat te caut.Multam fain de ajutor.
valy hd
ok.nici o problema. valabil in continuare!
valy hd
up!
valy hd
up!
valy hd
valabil si negociabil!
dlx2u
salut am pe clio un alpine smile.gif si vreau se vada pe display biggrin.gif ... care ar fi ultimul pret? mersi
valy hd
Pai am cerut 300 de lei,acuma la magazin este 400 si al meu nu a mers decat o saptamana pe masina(arata chiar si melodiile si artistul pe display chiar daca este tunerlist)deci eu zic ca merita un 270 ron.

13 Mar 2011, 21:00:
Rezervat pana miercuri lui dlx2u.
valy hd
Adaptorul va pleca la userul dlx2u,se poate inchide.
dlx2u
Adaptorul a venit , l-am instalat si merge perfect. Mersii mult biggrin.gif valuri.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.