Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LOGAN Laureate 1.4 MPI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Vlad
Vand Logan Laureat 1,4 MPI din oct 2005, alba, fara probleme, aprox 75.000 km la bord.
Versiunea Laureate are AC, servodirectie, geamuri electrice fata, oglinzi electrice si incalzite, radiocasetofon cu 4 difuzoare, computer de bord, doua airbaguri, 3 tetiere spate,
Pretul este 2500 euro fix, valabil doar o saptamana.
Poze nu am deocamdata decat una nu prea reusita de acum un an deoarece am luat decizia sa o vand acum 1 h! E posibil sa revin zilele urmatoare si cu alte poze.
tel 0721277441
ben80
are aer conditionat?
Merced
Are doar servodirectie si airbag sofer, sau ma insel?
babalak_19
salut, ma intereseaza masina vreau sa iau legatura cu tine telefonic, te rog da-mi un apel la nr 0767000188.
mafiosso_LODAN
Din cate imi aduc aminte airbag sofer si pasager, servo, are si aer conditionat, computer de bord, oglinzi electrice si incalzite, casetofon, proiectoare, geamuri electrice doar fata si cred ca e cele din 2005 aveau impuls pe deschidere geam sofer.
jelly
Pana in iunie-iulie 2005 sau montat butoane cu impuls la sofer. Are dotari apropiate ca versiunea Ambition mai putin abs, jante aliaj si geamuri electrice spate.
Vlad
S-a dat masina, anuntul nu mai este de actualitate. Am cam incheiat "colaborarea" cu dacia - renault!
Multumesc Daciaclub forum pentru suportul acordat si pentru informatiile deosebit de utile care le-am gasit aici.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.