Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza 1.4 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DGVu
Vand Solenza 2004,84.000 km,carte service, al doilea proprietar,cumparata in decembrie,revizie facuta..dotari:airbag,servo,proiectoare,xenon,folie llumar,jante aliaj,inchidere centralizata,alarma,interior impecabil,anvelope iarna+ anvelope vara .telefon:0768922285,id:valentino_rotsi89 PRET:2400 negociabil
arg_solenza
am impresia ca ai gresit pretul.....spor la vanzare!
david_antonyo
ce vrei sa zici cu linkul acela, aia e o masina chiaar de banii cu care s-a vandut, asta nu are A/C , o mare diferenta, o diferenta de apx. 500 euro,
george_scala_2004
asta vroiam sa zic... wink.gif
babalak_19
SALUT, AI PM CU OFERTA MEA. MULTUMESC
f.marinescu
Un up pt jante.
Dar xenon ul este omologat. Incep amenzile !
DGVu
Va salut,pretul este negociabil,acea Solenza Scala avea 115000 d km,cu 7 mil s poate pune AC la Dacia,m-am interesat ca initial am vrut sa o pastrez dar vreau sa imi cumpar un e36 coupe.Nu mai am folia pe fata,m-a oprit sambata pe Giurgiului si a trebuit sa o dau jos, a vazut si xenoanele knd a verificat numarul de inmatriculare si nu a zis nimic...
anecula_08
Fara nici o suparare dar cu 7 milioane nu pui a/c nicaieri. Nici la dezmembrari nu gasesti instalatia cu 7 milioane. Oricum, bafta la vanzare, masina arata ft bn.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.