Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]PDA GPS Mio P560 pachet complet
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
god
Mio P560 PDA / GPS
PDA Mio P560, 400MHz, GPS P-560


Este in stare perfecta de functionare, fara probleme de natura fizica in afara de cateva stersaturi fine pe spate.
Are card de memorie de 1 GB + memorie interna 2GB(are pe el windows mobile 6.0 cum a venit si IGO nu mai stiu exact ce versiune impreuna cu aproape toate hartile pentru Europa).
A fost folosit in weekenduri la plimbari prin tara sau imprejurimi. Ultima data l-am folosit anul trecut in vara si de atunci sta degeaba asa ca m-am hotarat sa-l dau; e pacat de el, isi face treaba foarte bine dar nu mai am nevoie de el(GPS-ul de pe HTC Desire isi face treaba suficient de bine pentru ce am eu nevoie si cat de "des" il folosesc).

Pachetul contine:
- PDA / GPS Mio P560
- card 1 GB
- CD de instalare(drivere, soft)
- Cablu de date mini-usb
- Incarcator auto mini-usb
- Incarcator pentru priza original - inclusiv pentru priza de uk(in caz ca aveti nevoie)
- Suport parbriz
- Cutia originala

A fost luat de la emag in 2008(a costat ~ 1200 lei la vremea respectiva) iar garantia a expirat anul trecut-posibil sa mai am hartiile pe undeva dar nu mai sunt de folos.

Pret: 450 lei usor discutabil
Contact: aici, PM sau 0730 019 160(daca nu pot sa raspund revin cu telefon cat de repede pot)
Simy

te intereseaza la schimb cu un detector de radar cobra 9430?
da-mi un pm te rog ca sa fiu sigur ca citesc caspunsul.
Mersi!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.