Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Interior scaune recaro megane 2.2 rs r26
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ombladon
de curand am renuntat la clionelul 3 in favoarea unui megane 2.2 grandtour / estate / break din 2007. avand aproape toate dotarile, vreau sa-i aduc cateva modificari si sa-l fac sa se simta complet. ma intereseaza sa cumpar un interior de megane rs sau cel putin ceea ce s-ar potrivi: neaparat scaune recaro de piele intoarsa cu tot cu airbag-uri(preferabil incalzite si de la versiunea in 5 usi), capac cotiera de piele, iar restul fiind optionale deoarece fetele de usi spate nu se potrivesc iar bancheta stiu ca este clasica(din material textil). pentru exterior vreau sa cumpar un spoiler / bara fata rs complet / completa(cu toate grilele / plasticele) dupa 2006. nu ma intereseaza scaune rupte, julite, cu airbag-uri sarite sau spoiler-e accidentate.

astept oferte aici, pe mail / mess (dragos.baloi@yahoo.com) sau la tel. (0765518799 / 0742489903)
gotty
hehe..o sa ai ceva de asteptat...bara de rs ,in special, e la mare cautare asa ca mare lucru ar fi sa o gasesti sh pe aici...pe 4tuning era cineva care vindea bara de rs din fibra...
ombladon
ms pt pont dar stiu ofertele de pe 4tuning si as vrea totusi ceva original. oricum, nu ma deranjeaza daca gasesc scaune recaro mai intai. smile.gif
speedman
Doar Megane Rs F1 Team are recaro, iar aceasta versiune este doar in trei usi! Airbag uri laterale nu cred sa aiba...
Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.