Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Terminatorul din India ....
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
ROK
&feature=player_embedded#at=281


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
nonic
hiptnotizat.gif radmasa.gif
Mutzunache
OMAGA!!! Cata imaginatie!
argon
tot asta imi place mai mult
Escape
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif OSCAR !
T.rac3Er
bwahahahahah.
de unde le-ati scos frate pe astea ?! ca nu mai pooot.
radmasa.gif radmasa.gif
Tamango
Bollywood smile.gif
jay333
Primul clip e reclama mascata la fierul lu' Mittal. Uitati-va la ce forte rezista manele alea sfrijite ale camioanelor. Eu zic ca, de or fi aprovizionati de Mittal, ar trebui sa renuntam la agregatele noastre si sa trecem pe Nano. cool.gif
bogdanelkva
...si eu care credeam ca numai americanii sunt dusi rau cu pluta... blink.gif
T.rac3Er
ideea de modularitate a robotilor e excelenta. dar parca de cand au evadat se tot inmulteau. dintro sfera de cativa din aia au ajuns la final de creau ditamai "omul", urias cat un mech. tongue.gif ph34r.gif
yhattori
mai e si dublat in rusa, surreal de-a dreptu', cum ar zice neumann...
spy_oh_joy1389
QUOTE(T.rac3Er @ 11 Mar 2011, 15:13)
ideea de modularitate a robotilor e excelenta. dar parca de cand au evadat se tot inmulteau. dintro sfera de cativa din aia au ajuns la final de creau ditamai "omul", urias cat un mech.  tongue.gif  ph34r.gif
*


Ideea vine de la nanoboti biggrin.gif
mariusscout
nedumerire.gif mai corect ar fi "combinatie intre Replicator si Terminator"
Tamango
Replicant bre, asa era in Stargate ... replicator e aparatul ala care-i facea ceai Earl Grey capitanului Picard in Startrek
mariusscout
apoi noah am folosit "replicator" ca sa rimeze, si oricum, nu seamana ala nici cu Oberoth nici cu Niam laugh.gif
tataiedaciotul
Ha!...mai tare ca tunamiul japonez!... radmasa.gif
bobo77
Am mai vazut ceva asemanator la turci parca, dar totusi nu cred ca il lua pe asta.
Abo
genial sa-mi bag ... radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.