Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] inchidere portbagaj clio 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
CostiFrt
[ CUMPAR ] inchidere portbagaj clio2, an 2005, rog seriozitate si piesa originala. tel 0723675084
lexandru233sem
pune o poza sa vad cum arata , nu se potriveste cu cea de la megane 1.2 ? ca am eu una.
CostiFrt
Nu pot pune foto, pentru ca trebuie sa umblu la haion si nu ma pricep, dar am vazut foto pe net si sunt sigur ca asa arata, ca pe net. Nu stiu daca se potriveste ce ai tu, pune un telefon si vorbim pe mobil, sau pune tu o fotografie. Multumesc pentru raspuns!!!
CostiFrt
up
lexandru233sem
ok te sun eu maine. deabia acum am avut acces la internet.La mine asa arata butonul pe dinafara am luat poza asta de pe net caci acum nu sunt acasa, ca sa ai idee cam cumm e. nustiu daca tot asa e si la tine. mai vb.
CostiFrt
up
lexandru233sem
e la fel butonul de la porbagaj cu cel de la masina ta sau e alt model?
Gabryel.GLN
Daca arata ca cel din pozele de mai jos ti-l pot vinde eu.
CostiFrt
Va multumesc pentru raspunsuri, dar se pare ca nu am toate datele necesare pentru a vedea daca sunt asemanatoare piesele voastre cu ce doresc eu, o sa trebuiasca sa il demontez de pe masina, astept un timp mai favorabil (vremea), sa pot umbla la portbagaj. Inca odata multumesc foarte mult pentru raspunsuri.
espacern
Nu trebuie sa demontezi pentru a identifica o anumita piesa.
Daca stii exact de ce ai nevoie poate te ajuta inaginea atasata.
Trebuie doar sa spui ce pozitie din poza ai nevoie.

Numai bine!
CostiFrt
Multumesc foarte mult pentru ajutor ,,espacern", ma refer la pozitia 3, dar la mine pentru inchiderea portbagajului nu folosesc cheie pentru yala, folosesc inchiderea centralizata. Am un clio 2 bicorp, an fabricatie 2005, decembrie, inchiderea la portbagaj este pe butonul de pe cheie, la fel ca inchiderea centralizata, cand deschid usile, deschid si portbagajul. Poate acum m-am facut mai inteles, si datorita voua. Tel. 0723675084. MULTUMESC FOARTE MULT PENTRU AJUTOR!
CostiFrt
up
CostiFrt
up
CostiFrt
up
CostiFrt
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.