Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] spuma activa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cielo99
Distribui spume active si solutii pentru spalatorii auto, livrarile se fac sambata in jud.Cluj, marti in jud.Sibiu, joi in jud.Hunedoara , marti si joi in jud.Alba.
Spumele sunt Quik Cleaner, sunt produse la Cluj si vin ambalte la 20 de litri cu ambalaj returnabil, si la cerere se ofera gratuit 1 litru pentru testare.
Preturile sunt:
Spuma soft 4.5 ron+TVA/litru pentru turisme
Spuma mediu 5.5 ron+TVA/litru pentru turisme
Spuma hard 6.5 ron+TVA/litru pentru camionete si dube
Spuma extra 7.5 ron+TVA/litru pentru camioane
Solutie splare motor 5.5 ron+TVA/litru
Silicon lucios prfumat 17 ron+TVA/litru ambalare la 0.5 sau 5 litri
Silicon mat parfumat 15 ron+TVA/litru amalare la 0.5 sau 5 litri
Solutie curatat caucicuri 5.5 ron+TVA/litru ambalare la 5 litri
Ceara auto lichida 7 ron+TVA/litru ambalare la 5 litri
Produsele se livreaza cu factura.
Pentru cantitati mari (350 litri la max 200Km de Cluj si 600 litri la distante mai mari) facem livrari oriunde in tara.
La cererea clientului produsele se pot ambala la orice unitate de ambalare.

Tel: 0721-020996
cielo99
UP
cielo99
up
ydaniel
trimiti cu posta ramburs?
cielo99
Evit posta pentru ca e posibil sa se sparga ambalajele si sa curga si iesi prea scump, un bidon de 20 de litri are 23.5 KG si se plateste coletul la KG plus ca va trebui ori sa platesti ambalajul(16 lei) ori sa mi-l trimiti inapoi.Trimite-mi un PM cu nr tau de telefon si te sun sa vedem cum putem face.
cielo99
Pentru cei iteresati de spuma v-am trimis PM.In caz ca nu l-ati primit va rog sa-mi trimiteti un PM cu numarul vostru de telefon si va sun eu sau sunati-ma la 0721-020996.
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
cielo99
UP
sorin007
Spuma mediu 5.5 ron+TVA/litru pentru turisme - la ce cantitate vine ? si prin ce mod o trimiti ?
cielo99
In mod normal toate spumele de exterior vin ambalate la 20 (23 KG)de litri cu ambalj returnabil.Se poate ambala la orice unitate de ambalare doreste clientul (25, 30, 60 de litri)Livrarea o fac eu pe cheltuiala mea.Daca vrei sa o transporti tu atunci mai negociem preturile.
Pentru cantitati mari (350 litri la max 200Km de Cluj si 600 litri la distante mai mari) facem livrari oriunde in tara.
La cererea clientului produsele se pot ambala la orice unitate de ambalare.

30 Apr 2011, 07:30:
De la 1 mai 2011 se modifica pretul la solutia de intretinere cauciucuri de la 5.5 la 6.5 lei/l.Restul preturilor valabile in continuare.
cielo99
UP
cielo99
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.