Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] URGENT 4 ANVELOPE IARNA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
concrion
Buna ziua

Vand urgent 4 anvelope iarna model Pirelli SottoZero, dimensiuni 205/60/R16, marcaj M+S.
Anvelopele sunt folosite, iar gradul de uzura este cel din poza.
Anvelopele sunt pe masina, asa ca cei interesati vor stabili o intalnire (doar in Bucuresti) pentru a vedea produsul.

Pret de vanzare - 300 RON

Cei interesati sa ma contacteze pe PM, sau la email concrion30@yahoo.com.
Multumesc anticipat

16 Mar 2011, 02:30:
up !!!
concrion
Salutare tuturor

Revin cu cateva completari:

PRETUL DE 300 LEI ESTE PRET TOTAL, pentru 4 ANVELOPE

Motivul pentru care le dau asa de ieftin este legat de faptul ca nu am unde sa le depozitez si nu vreau sa ma duc sa platesc o gramada de bani (pentru cele de vara, trebuie sa platesc 182 lei acum), plus ca nu stiu daca ma tin masina asta pana la iarna.
Din punct de vedere al calitatii anvelopelor, din cate stiu, nu au galme, iar gradul de uzura este probabil 40-50 %...sau mai mult, habar nu am, pentru ca nu ma pricep si de aceea am spus ca cine este interesat, ne intalnim si le vede pe viu.

Asadar, anuntul este inca valabil si sper sa fie careva ce vrea anvelope de iarna....smile.gif

Seara buna
thomas27
CE DOT AU ? SAU CAND SUNT FABRICATE ? DE CAND LE AVETI PE MASINA ? LE-ATI CUMPARAT DE NOI ? CU STIMA !
concrion
Anvelopele erau pe masina cand am cumparat-o, anul trecut in februarie. Au fost folosite iarna trecuta si iarna aceasta. Nu stiu cand au fost luate.

22 Mar 2011, 17:44:
pret nou - 275 lei / 4 anvelope
sury
Salut! Daca mai este valabil ,aveti numarul meu de telefon trimis pe mail.Un bip si va sun.Merci!
concrion
Buna seara

Anvelopele au fost vandute vineri dupa amiaza.
Multumesc pentru interesul aratat de catre cei care m-au contactat

Pentru admini - Se poate inchide, multumesc

Salutare tuturor si o saptamana usoara
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.