Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Batrani si nelinistiti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
tribunul
E de departe cea mai tare emisiune de umor, sunt bestiali pensionarii.
Maskatu
Toate emisiunile astea patetice de la prima, sunt regizate... ca vorbim de tradati in dragoste, schimb de mame, sau restul emisiunilor "jenibile". Mi se par de un prost gust imens. La fel de penibili ca cei de la acces indirect care dadeau print screen in lost si ziceau ca au poze in exclusivitate din timpul unui accident aviatic.

Exemplu:


skip pana la min 20.... wacko.gif
Alydor
alta emisiune cretinoida...


Suma respectelor, Alydor
tribunul
http://www.trilulilu.ro/pld/e2461deeed6f7d
Merced
Eu am crezut ca ai deschis topic despre baciul corbex si bion. mellow.gif
Markos
Fix asta am crezut eu la ala despre carucioare.
bion
Soimii patriei e coool daca prestati un asslick mosilor. Si-a rupt vreunul acrylul in gluteusul meu sau al venerabilului si renumitului contabil si pilot de F1 ? biggrin.gif
Noi ca voi am fost dar voi ca noi s-ar putea sa n-apucati icon_mrgreen.gif biggrin.gif
Mertzane noi inca o vedem fara oglinda tongue.gif
corbex
Lasa-i Bioane, noi sintem batrini, ei , nelinistiti. Ca nu stiu ce-i asteapta. Ca miine ia Baselu' al treilea mandat!
Merced
Si eu pot sa o arat fara oglinda. tongue.gif
tribunul
QUOTE(bion @ 15 Mar 2011, 22:01)
Mertzane noi inca o vedem fara oglinda  tongue.gif

... si la ce folos... tongue.gif
Markos
QUOTE(bion @ 15 Mar 2011, 22:01)
Mertzane noi inca o vedem fara oglinda  tongue.gif
*


si fara ochelari? huh.gif
corbex
In fond, nu noi trebuie s-o vedem. Noi ne uitam la uimirea fericita de pe fetzele lor.
vet
QUOTE(corbex @ 16 Mar 2011, 10:00)
In fond, nu noi trebuie s-o vedem. Noi ne uitam la uimirea fericita de pe fetzele lor.
*


in fond sau in fund?
Uimirea fericita apare cand realizeaza ca nu trebuie sa ajunga la muzeul de istorie pentru a vedea relicve?
corbex
Sexul din priviri e caracteristic tineretului. Se uita o fata lung la unul si asta are polutii. Femeile mature se uita derect la obiect.
daniM
Nu stiu daca ati observat dar,nu o data,am vazut unii "actori"din Tradati in dragoste sau Fata lui tata sau etc ,in peluza pe la Dan Negru sau Surprize sau etc.si invers.Din cate am auzit si eu le da intre 500 si 1000 de lei per emisiune,in functie de cat de penibili trebuie sa fie..
AR-18-MOS
Prima parte am remarcat-o si eu. Actorii de la Fata lui tata i-am observat si la Tradati in dragoste doar cu alte roluri.
A doua parte, am citit altceva. Pentru rol principal se da 150 lei, secundar 100 lei si figurant 80 de lei. Iar ca sa filmeze in apartamentul personal, 250 lei proprietarului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.