Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] jante de tabla pentru solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristyjas
Salut,cumpar 4 jante de tabla, pe 13" de origine pentru solenza in stare buna de utilizare(sa nu fie strambe,descentrate,indreptate) la un pret decent,de preferat din Bucuresti.Astept ofertele voastre pe forum.Multumesc.
BluBear
Am 2 daca te intereseaza
george_scala_2004
si cu 2 de aici http://www.daciaclub.ro/Vand-2-jante-otel-...le-t208589.html e gata... wink.gif
cristyjas
BluBear niste poze si un pret daca se poate?
george_scala_2004 linkul nu merge mai pune-l o data sau da-mi niste poze si un pret.Daca preturile sunt ok ne intalnim la o vulcanizare montam anvelopele si daca sunt bune si nu bat dau banu.Multumesc.
george_scala_2004
nu eu am de vinzare...am vazut anuntul la anunturi permanente si am zis sa te anunt...daca nu mai merge roaga un admin sa il reactiveze...sau macar sa iti zica datele vinzatorului...pretul era pe undeva pe la 80 de lei...
nu am apucat sa retin numele...
cristyjas
Multumesc george_scala_2004.
dezmembraria
150 3 bucati/nu au fost puse cauciucuri pe ele,drepte/0736922583
marius.tt
sal, am 4 buc jante tabla pe 13 de la supernova mea ramase in urma unui upgrade cu jante de aliaj , pretul il facem impreuna, sunt din Bucuresti --0761842501
cristyjas
Multumesc Dezmembraria, Marius.tt si Forum Dacia pentru colaborare.
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.