Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cainele vinovat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Fratzica


radmasa.gif bai ce fata poate sa aiba..
M i h a i
ras hohote.gif foarte haios video .
Mirciulik
La fel de haios este si urmatorul:
Tince1290
up.gif
Victoras2001
radmasa.gif
Foarte tare.
Fratzica
deci am vazut clipul asta de cel putin 20 de ori. Nu pot sa ma abtin din ras cand pune camera pe cel de-al doilea caine. NU POT! laugh.gif
50IMU
multumesc, mi-ai facut ziua smile.gif)

oh my goodness, denver, you did it!
Muttley
Imi face si mie cineva ziua spunandu-mi de ce inseamna chestia aia de o face cotetaru' din primul film incepand cu 1:20?
E labil psihic?
Fratzica
e o grimasa. il "dor" cuvintele smile.gif)
eXtenSion
Arată, de fapt, că se simte intimidat și e o chestie normală pentru câini să facă așa în unele cazuri. Tanti de pe youtube zice că nu își bat câinii, dar din video îmi pare că e prea dornic să se ducă din fața iubitorului stăpân și cam prea tresare înainte să plece. Poate l-au bătut alții sau cine știe cum a crescut.
Tamango
@Fratzica: up.gif radmasa.gif
M i h a i
QUOTE(eXtenSion @ 22 Mar 2011, 05:21)
Poate l-au bătut alții sau cine știe cum a crescut.
*


wink.gif exact. El este haios , nu am ce sa spun.Darrrr , sper sa nu faca asa pt ca a fost batut. Este clar ca îi este frica. Mai ales cand isi arata coltii.Face asa pt ca a fost batut ori speriat cu ceva care poate fi pe camera video, un obiect ceva de genul. Am aratat clipul unui amic care lucreaza cu cainii si mi-a spus ca a fost batut clar, de frica face asa.
StefanT
100% a fost batut.
Tonul stapanului este autoritar tot timpul si cand ridica putin vocea se vede ca este stresat. Cand isi arata coltii in felul acela e clar ca se astepta la ceva violenta si se pregatea sa se apere.

Din pacate mie nu mi s-a parut amuzant sad.gif

Nici primul caine nu mi s-a parut prea destins in condintiile in care nu facuse nimic.

sad.gif
DragosP
Un clip de rahat. Cu un stăpân de câini de rahat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.