Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: leduri bord
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Imbunatatiri - Dacia SuperNova
milanezu
cred ca a iesit destul de bine zic eu nu? ce ziceti? icon_mrgreen.gif laugh.gif
GrOzOy
Au iesit binisor dar vezi ca sunt alte topicuri pe tema asta unde trebuia sa postezi ....
ramsen
foarte bine au iesit...bravooo...
milanezu
cred ca nu este o problema ca am postat nu ?
and_rei
ca ai postat nu,ca ai postat unde nu trebuia da.
cata31boss
cum ai facut sa lumineze limbile cu rosu?
ORIJINAL21
a tras fire si a pus led rosu light acolo.
frumos bravo! smile.gif
danimarconi
QUOTE(milanezu @ 19 Mar 2011, 09:39)
cred ca a iesit destul de bine zic eu nu? ce ziceti? icon_mrgreen.gif  laugh.gif
*


Ai putea sa faci un necesar cu tot ce ai folosit (piese, ce tip de leduri, culori, etc)? Si cat ti-a luat tot procesul.
radu.costin
Foarte tare bordu...as vrea sa fac si eu asa ceva....poti sa ma ajuti cu niste sfaturi? ce leduri ai folosit? de cati mm? si cum leai fixat? sunt dalea cu soclu ca la dacia 1310? tongue.gif
Tince1290
detaliaza....a iesit super!
Razvan69
Salut ce fel de leduri ai pus si cate is in bord ca doresc sa mil fac tot albastru vrun sfat ceva ms mult!
Mita Becherescu
Erea mai frumos daca bordul respectiv erea de logan.....
Joey4u
buna treaba milanezu:) ma poti ajuta si pe mine in leg cu asta ! si inca ceva eu am modelul Europa fara turometru (scrie Dacia) si fr indicator de apa smile.gif la fel ca in imaginea de mai jos dry.gif
djasu82
pai punei si turometru sau tu ai dai 4000 de ture in sus ?
Joey4u
mai bine ii iau un bord smile.gif k ala smile.gif
djasu82
Pentru a face o treaba calumea trebuie desfacut tabloul bucati , gandit si dupa aceea montat ledurile cu rezistentele aferente si diode de protectie pentru leduri.
slash21
joey4u uitete si la topicul ceasuri bord si ai mai multe detalii acolo cum sa faci...ceasuri bord
Maskatu
se inchide... sunt deja prea multe topicuri despre aceeasi tema.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.