Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Statii Radio CB/tir/autoturism diverse mode
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andreiu21
Vand urmatoarele Statii Radio CB/tir/camion/turism:

-Ranger RCI2950dx - Stare impecabila atat functional cat si estetic, (o mica urma de uzura a vopselei langa rotita pentru ajustat frecventa) are putere de 25W reglabila, benzi de lucru AM, FM, USB, LSB, CW si functie de PA. Este "dezlegata la frecvente", am la ea cutie, carticica cu instructiuni, microfon, cablu de alimentare si suport de prindere.
= Pret: 800 LEI =
user posted image


-Maas Giant - Stare foarte buna, putere 4W, 80 de canale, are diferite functii precum Squelch Automat, memorarea canalelor, tonalitati diferite, scanare, etc. Ecranul si tastele sunt iluminate in ALB. In modul "Stins" al statiei, pe ecran este afisata ora. Se livreaza cu microfon TTi si cablu de alimentare.
= Pret: 350 LEI =
user posted image


-Team MiniCom - Statia portabila, funtioneaza pe 9 baterii sau acumulatori, sau direct de la bricheta masinii. Are putere 4W in FM pe modul Hi(High) si 1W in modul Low sau 1W in AM. Are functii de iluminare a ecranului si scanarea canalelor. Se livreaza cu cutiea originala, mic manual de instructiuni, antena si adaptor de la bricheta masinii.
= Pret: 300 LEI =
user posted image


-Premier CB1000 - Stare foarte buna, are 4W in FM (este doar FM). Este o statie simpla si foarte buna, are 40 de canale FM, se livreaza cu microfonul original si cablu de alimentare cu mufa la bricheta masinii.
= Pret: 250 LEI =
user posted image


-Midland Alan 54E - Prezinta mici probleme (cateva estetice, vezi poza) si butonul "DOWN", pentru mutarea in jos a canalelor nu funtioneaza, deci se pot muta canalele fara probleme dar trebe parcurse cele 40 de canale doar cu butonul "UP". Puterea de emisie este ceva mai mare, undeva la 5-5,5W. Se livreaza cu microfinul Jopix care dispune de butoane pentru mutarea canalelor dar nu se pot folsi, microfonul nefiind compatibil 100% cu statia. Emisia cat si receptia sunt ok.
= Pret: 200 LEI =
user posted image


-Toate pozele sunt reale.
-Preturile sunt usor negociabile (in limita bunului simt).
-In Oradea sau in apropiere statiile se pot vedea si incerca.
-Livrez oriunde prin Posta Romana sau prin alti curieri la cererea clientului, transportul fiind suportat de acesta.
-Plata se poate face atat prin Transfer bancar, prin PayPal, Mandat Postal sau chiar si Ramburs.

Contact:
Tel.: 0723.829.610
e-Mail1: pop_andreiu21@yahoo.com
e-Mail2: popandreiu21@gmail.com
andreiu21
Up!
andreiu21
Up! smile.gif
andreiu21
Sus!
andreiu21
Valabil.
andreiu21
Statia Midland Alan 54E s-a Vandut!
Restul sus!
dizzy
-Team MiniCom - Statia portabila, funtioneaza pe 9 baterii sau acumulatori, sau direct de la bricheta masinii. Are putere 4W in FM pe modul Hi(High) si 1W in modul Low sau 1W in AM. Are functii de iluminare a ecranului si scanarea canalelor. Se livreaza cu cutiea originala, mic manual de instructiuni, antena si adaptor de la bricheta masinii.
= Pret: 300 LEI =

Zi-mi te rog un ultim pret pt ea.
andreiu21
300lei cu tot cu transport prin posta :-)
Astept un raspuns.
Stima.
dizzy
250 RON si platesc eu transportul?
andreiu21
Scuze de intarziere.
Sunt deacord cu oferta.
Astept un mail cu datele de livrare sau un telefon.
dizzy
Am cheltuit banii de Pasti.
Stai sa intre salariu.
andreiu21
Ok, astept sa ma contactezi cand ai banii...
andreiu21
Sus cu ele!
andreiu21
)))) Update! ((((
Se include transport prin Posta Romana in pret!
andreiu21
Sus!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.