Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]proiectoare logan ph2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
COSMIN-uau
vand un set proiectoare logan PH2 originale valeo la super pret 120lei
george_scala_2004
chiar ca suoer pret...spor...

da' ce e cu becurile alea ? nu trebuiau sa fie h11 ??? wink.gif
COSMIN-uau
nu pentru ca la logan PH2 au altfel de becuri au bec tip cireasa
COSMIN-uau
valabil
COSMIN-uau
up
aurelseb
au suporti de prindere se potrivesc pe ph1
COSMIN-uau
da dau la ei si suporti de prindere pentru ph1 si se potrivesc pe ph1 dar nu stiu daca la mufe


24 Mar 2011, 17:16:
valabil
antonino
Nu sunt alea becurile de la PH2,chiar ieri am schimbat unul dintre becuri si nici decum nu sunt alea.Spre sa nu iti daunez la afaceri...
COSMIN-uau
yo unu cred ca tu ai schimbat altceva nu ai schimbat becurile de la proiectoare PH2 suta la suta si inainte sa scrii documenteazate te rog ma bine
antonino
Asa nedocumentat cum sunt iti spun ca alea nu sunt becuri de uzina de PH2..... Uite-te un poza cum e un bec de PH2...nu stiu la PH1.... asta referitor la documentare....
P.S. Stiu f bine ce am schimbat
COSMIN-uau
am vazut ca esti tare nedocumentat pentru ca daca stiai nu mai scriiai asa ca intereseazate tu mai bine si vezi ca pe logan PH2 2010 iulie pana la momentul actual au pus becuri tip cireasa dar de vad ca tu sti mai bine decat mine care lucreaza la sectia montat proiectoare.dar asta e .
iar ce imi arati tu sunt becuri H11 care le montau inainte
COSMIN-uau
valabil
dumitrescuandrei
QUOTE(AG-20-UAU @ 24 Mar 2011, 21:51)
am vazut ca esti tare nedocumentat pentru ca daca stiai nu mai scriiai asa ca intereseazate tu mai bine si vezi ca pe logan PH2 2010 iulie pana la momentul actual au pus becuri tip cireasa dar de vad ca tu sti mai bine decat mine care lucreaza  la sectia montat proiectoare.dar asta e .
iar ce imi arati tu sunt becuri H11 care le montau inainte
*




Aoleu, ce nervos esti.eu am cumparat Logan ph2 in septembrie 2011 si are h11.Asa ca cel nedocumentat poti fii chiar tu.

P.S. In lb.romana noi mai scriem si cu cratima smile.gif asa sa dea bine la ochi smile.gif)
COSMIN-uau
nu sunt nervos stai tu linistit,dar ca voi asa priceputi sunt o gramada stiti mai bine decat mine care montez asa ceva.
cel putin antonino sustine ferm suta la suta ca nu exista asa ceva pe logan
COSMIN-uau
valabil
alindrgn
up si din partea mea!
COSMIN-uau
http://www.xxx/forum/tuning_logan...a-t24122p5.html
pentru cei care cred ca nu exista proiectoare ph2 modelul asta cu becuri tip cireasa
ciprianeduard
sunt un pic off topic :
Bai baieti , acum mai nou loganurile din fabrica ies cu acest tip de proiectoare (care sunt tot Valeo) , asa ca daca nu stiti de ce faceti afirmatii ? si de ce faceti praf topic-ul de BURSA al acestui baiat ?
Aha .... ca le stiti voi pe toate... Documentati-va inainte de a face afirmatii.
Pret foarte bun! si nu se potrivesc la mufa cu celelalte tipuri de poriectoare valeo (cele cu H11)
PS: rog un moderator sa faca curatenie...
Multumesc!
COSMIN-uau
ciprianeduard mersi frumos insfarsit vad si eu ca exista cineva care a vazut proiectoare si becuri modelul asta.
pai sa sti ca am dreptate dintrastia care le stiu pe toate si se contrazic gasesti in piata sa cumperi la kg.
imi cer scuze daca am sarit un pic calu dar ma deranjat faptul ca afirmau ca nu exista asa ceva

rezervate pana maine
ciprianeduard
Sunt satul de astfel de cunoscatori....
COSMIN-uau
valabil
andumi
salut!

am un MCV preference din 2008 (PH2). Se potrivesc aceste proiectoare?...Bineinteles ca voi lua si mastile aferente. Te intreb ca inteleg ca lucrezi in domeniu....

Multumiri anticipate!
COSMIN-uau
da se potrivesc si am si suporti la ele
COSMIN-uau
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.