Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MODUL ABS + POMPA FRANA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
the_dodita
Vand bloc hidraulic + modul ABS si pompa frana pentru Laguna 2. Sunt in stare perfecta de functionare, eu am montat ESP pe masina si de aceea le vand acum.
Pret 150 Ron.
Sunt deschis si la alte schimburi cu piese ptr Laguna 2, cu si fara diferenta: bucse bascule spate noi, aripa stanga fata culoare gri, bielete antiruliu noi etc.
the_dodita
sus...

23 Mar 2011, 20:59:
up

24 Mar 2011, 20:30:
tot aici..

25 Mar 2011, 12:24:
hai si azi...
the_dodita
Up
the_dodita
SUS
the_dodita
up...
the_dodita
sus...
the_dodita
Sus.
the_dodita
nu vrea nimeni?
the_dodita
up...
the_dodita
up
the_dodita
QUOTE(the_dodita @ 20 Apr 2011, 08:51)
up
*


the_dodita
negociabil
the_dodita
up...
alexHD
Salut,nu prea ma pricep si am o problema,ieri am fost la tester pentru ca am martorii de ABS si frana aprinsi in bord,mecanicul mi-a spus ca "pompa abs"e stricata si trebe alta,se refera cumva la acel "modul ABS" pe care-l vinzi tu?Poate lasi si un numar de telefon pentru ca nu pot sa dau pm.Mersi
the_dodita
QUOTE(alexHD @ 8 May 2011, 07:22)
Salut,nu prea ma pricep si am o problema,ieri am fost la tester pentru ca am martorii de ABS si frana aprinsi in bord,mecanicul mi-a spus ca "pompa abs"e stricata si trebe alta,se refera cumva la acel "modul ABS" pe care-l vinzi tu?Poate lasi si un numar de telefon pentru ca nu pot sa dau pm.Mersi
*



Da, acela este, ai PM
the_dodita
up..
the_dodita
QUOTE(the_dodita @ 23 May 2011, 21:20)
up..
*


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.