Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bogdan 1300
Modificata in totalitate(frane, suspensii, motor, interior, exterior), multe piese f rare pe ea, multe repere frantuzesti.

1500 euro urgent sau 6000 lei

Pozele sunt facute saptamana trecuta.
Bogdan - 0720 283 288

21 Mar 2011, 21:37:
La cerere cateva poze cu interiorul si compartimentul motor
Poze in care apar orizontalele este o ideea a ceea ce urma sa se monteze la motor...toate piesele necesare se dau in pretul masinii wink.gif
Cioby92
Foarte frumoasa replica de r12 gordini, cu toate ca merita 1500 de euro nu stiu daca ofera cineva banii astia si ar fi pacat sa ajunga pe mana cui nu trebuie.
UP din partea mea smile.gif
Servo frana este de papuc?
sobolan
frumossss..... smile.gif
valytz4
Oauuuuu 124.gif succes tare mi-ar place sa o pot cumpara eu oauuu si un up de la mine
Bogdan 1300
QUOTE(Cioby92 @ 22 Mar 2011, 23:39)
Foarte frumoasa replica de r12 gordini, cu toate ca merita 1500 de euro nu stiu daca ofera cineva banii astia si ar fi pacat sa ajunga pe mana cui nu trebuie.
UP din partea mea smile.gif
Servo frana este de papuc?
*



Am gasit 2 pretendenti, acum sa vedem daca se si concretizeaza.
Serva e de Papuc Diesel, cu tot cu mitrariera wink.gif

Va multumesc smile.gif
Bogdan 1300
De vanzare....
Bogdan 1300
UP!!!!
BC-12-MMM
Salut! Daca te-as ruga sa o tii pana in august pentru un impatimit ce iti admira de foarte mult opera ce raspuns mi-ai da?
Bogdan 1300
QUOTE(BC-12-MMM @ 14 Apr 2011, 02:33)
Salut! Daca te-as ruga sa o tii pana in august pentru un impatimit ce iti admira de foarte mult opera ce raspuns mi-ai da?
*



Daca nu se da pana atunci, cu cea mai mare placere smile.gif ..numai ca exista un risc..daca ii montez orizontalele si toate bunataturile ce le mai am de montat pe parte tehnica si va merge in forta s-ar putea sa mai umblu la pret sau sa nu o mai dau rolleyes.gif
Bogdan 1300
Up!!!
Doar investitia bruta in aceasta masina depaseste 7000 lei lejer wink.gif
segcm
Pentru modificarile aduse sunt facute omologari? Nu de alta dar daca Organul te opreste doar asa ca nu are protectiile... ramai fara talon. Daca te opreste RAR-ul si "intra" sa vada motorul, franele ai de munca cu ei...
antonino
Bijuterie...nu am putut sa nu remarc cele 2 carburatoare Weber in spiritul gourdini chiar daca nu este acel motor legendar ce dezvolta daca nu ma insel in jur de 120cp. Mai acum ceva ani nu as fi stat pe ganduri,acum insa s-au cam schimbat prioritatile.O masina ca un vis,extraordinara,pretul...cam mic chiar si pt o replica.Bravo
Bogdan 1300
QUOTE(segcm @ 24 Apr 2011, 19:16)
Pentru modificarile aduse sunt facute omologari? Nu de alta dar daca Organul te opreste doar asa ca nu are protectiile... ramai fara talon. Daca te opreste RAR-ul si "intra" sa vada motorul, franele ai de munca cu ei...
*



Toate seriile sunt ok, pentru frane te vor felicita iar daca esapamentul nu suna tare si pun barele pe ea nu au ce sa zica wink.gif
Numai de cauciucuri se pot lua, ca nu mai intra jante pe 13''...dar asta nu mai este masina de mers la piata, cine o ia trebuie sa fie pasionat si cunoscator si sa o scoata numai acolo unde-i este locul wink.gif wink.gif

Multumesc Antonio smile.gif
dragoselu
Ti-am vazut masina acum 1 luna, aveam drum la Carrefour Braila. Arata bestial! Eu unul nu as da o asemenea bijuterie de masinuta cu 60 de milioane.
Bogdan 1300
QUOTE(dragoselu @ 26 Apr 2011, 20:56)
Ti-am vazut masina acum 1 luna, aveam drum la Carrefour Braila. Arata bestial! Eu unul nu as da o asemenea bijuterie de masinuta cu 60 de milioane.
*



Multumesc smile.gif

Sus cu Dacioara!!!
rynox29
frumoasa masina colegu............modelu asta mi.a placut intotdeauna............ai dat.o?


6 May 2011, 17:48:
pacat de jantele alea cu auriu wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.