Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Instalatie GPL SuperNova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lupy009
Cumpar instalatie gpl secventiala pt supernova

Salutare baieti,am si eu o intrebare la voi pe SN merge montat numai GPL secvential?
Am auzit ca altii au mai pus si alte tipuri de instalatie dar risti sa spargi galeria de admisie,pt mine nu ar fi o prob imi asum riscul asta numai sa ma vad cu gpl pe masina,deci daca stiti cv cum se monteaza va astept cu idei pt ca cei de la service-urile care se ocupa cu asa cv nu vor sami spune,interesul lor este sasi vanda instalatia speciala pt acest tip de motor,doar unii miau zis ca taximetristii ii mai pun pe logan daia naspa da nu mia dat prea multe detalii.

Asa ca daca vreunul stie de care si cum se monteaza va rog sami spuneti si mie sau daca nu macar poate e cineva care vinte instalatie secventiala chiar si fara acte,nu sunt neaparat actele.
Cioby92
Nu merita sa fac imporvizatii cu gpl, risti sa arzi cu tot cu masina, o instalatie secventiala este in jur de 1800-2000 ron, daca mergi cu masina ceva mai multi km investitia se amortizeaza in timp.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.