Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Meseria
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Markos
E adevarat, unele sunt mai nasoale, la prima vedere. Important e sa iasa banu'. Doua exemple:

QUOTE
Mirositor de flatulente si guri

Cele mai groaznice mirosuri care pot fi testate sunt mirosul de gura si cel de flatulente. Da, ati citit bine, chiar exista oameni care se ocupa cu asa ceva. Acestia sunt angajati de diverse companii de produse de igiena sau infrumusetare, pentru a stabili care ar fi chimicalele care pot neutraliza neplacutele mirosuri.


Masturbator de animale

Cei care se ocupa de inseminarea artificiala a animalelor trebuie de multe ori sa apeleze la voluntari pentru ca se impun masuri extreme. Pretiosul lichid seminal trebuie cules cu orice pret. Fie el si o stimulare...manuala a organului sexual al vietatii.



Mai veniti si voi cu exemple. Afofis?..
ady77
postac?
Merced
Grecule, ti-ai gresit vocatia... sad.gif
yhattori
mi-ar place si mie:
radian
Esti un pic ambiguu. Care rol ti-ar placea de fapt?
ady77
QUOTE(yhattori @ 26 Mar 2011, 19:50)
mi-ar place si mie:

*


Sa-i faci laba elefantului? blink.gif blink.gif
radian
Io am inteles ca i-ar placea sa fie elefantul...
yhattori
QUOTE(ady77 @ 26 Mar 2011, 20:53)
Sa-i faci laba elefantului? blink.gif  blink.gif
*



ala-i masaj de prostata, incultule.
ady77
QUOTE(radian @ 26 Mar 2011, 19:54)
Io am inteles ca i-ar placea sa fie elefantul...
*




Inseamna ca nu stii bancul:


La circ, un celebru dresor de crocodili, îsi prezintã numãrul. Deschide fãlcile unui crocodil, se descheie la slit, scoate cenzurat afarã si o bagã în gura crocodilului. Crocodilul în chide fãlcile, dresorul i le deschide, scoate organul în tact si îl aratã privitorilor. Aplauze.
Deschide din nou dresorul fãlcile crocodilului, bagã organul în tre ele, crocodilul în chide gura, dresorul îi trage câtiva pumni în cap, apoi îi deschide fãlcile, si, bineinteles, scoate organul intact. Aplauze. Dresorul:
- Ei, mai are cineva curaj sã facã acelasi lucru?
Liniste în arena circului. Numai o blondã tare se ridicã în picioare si spune:
- Eu am curaj!
La care dresorul:
- Nu prea în teleg cum, eu sunt bãrbat, dumneavoastrã sunteti femeie, stiti, nu aveti cu ce...
Blondã, miratã, spune:
- Ba pot, dar o singurã rugãminte am: sã nu îmi dati pumni în cap.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.