Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fini psihologi si evaluatori de personalitate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Fratzica


Femeia din imagini e cu siguranta o bagaboanta rea si fara scrupule.

Iata SOLUTIA

"Toti directorii din tara ai administratiilor pentru caini au fost pusi in functie de criterii politice, si anume, doar pentru ca fac parte dintr-un anumit partid." radmasa.gif

Pana si Boc viseaza la un astfel de post icon_mrgreen.gif
spy_oh_joy1389
Sau, fratzica, mai vin unii iubitori de animale cu explicatii:
"Era la menstruatie"
"Purta parfumul X"
radmasa.gif radmasa.gif

Solutia ar fi sa ii castreze si 15 ani sa nu mai iasa nimeni din casa pana mor toti cainii...

Muttley
Ce lopata-n caput si-o luat cotetaru' ala radmasa.gif))))))))

Iar femeia aia, dupa cum zbiara se cunoaste ca are suflet hain.
tribunul
O scorpie, o femeie fara suflet, ai vazut cum a dat in bietele animale fara mila.

Solutia mea.
Tot ce misca liber pe strada, baga la adapost, daca nu-l revendica nimeni in 48 ore, pac-pac.
Cine are un caine si se presupe ca l-a pierdut, nu asteapta 48 de ore sa-l caute.

Un singur nr. de telefon, un singur adapost, sa nu se creeze confuzie.
Fratzica



"Sustin dreptul la civilizatie, sustin dreptul animalelor" blink.gif

Un protest pentru imbunatatirea conditiilor din spitale nu vezi, dar atunci cand vine vorba de puricosii cotetari se mobilizeaza lumea imediat.

27 Mar 2011, 19:59:
QUOTE(spy_oh_joy1389 @ 27 Mar 2011, 19:32)
Sau, fratzica, mai vin unii iubitori de animale cu explicatii:
"Era la menstruatie"
"Purta parfumul X"
radmasa.gif  radmasa.gif

Solutia ar fi sa ii castreze si 15 ani sa nu mai iasa nimeni din casa pana mor toti cainii...
*



Propun angajarea maidanezilor in posturi de consultanta la Sephora si in cabinele ginecologice.

QUOTE(Muttley @ 27 Mar 2011, 19:45)
Iar femeia aia, dupa cum zbiara se cunoaste ca are suflet hain.
*


QUOTE(tribunul @ 27 Mar 2011, 19:52)
O scorpie, o femeie fara suflet, ai vazut cum a dat in bietele animale fara mila.
*



Da mai, saracii caini incercau sa scape de ea, dar fufa aia nenorocita ii dis-trugea psi-ho-lo-gic tipand la ei
Merced
Si mie imi place cum vine ala cu lopata. Ii pune la respect pe toti.
Ba nu stiu ce sa zic, da' aveam un caine in scara si in general d-astia dubiosi latra. Care erau beti, gen popa cand venea cu botezu', sau aurolaci care mai incercau sa intre. In rest era al dracu' de pasnic. Insa sa te atace o haita la modul ala e de cenzurat.
Am patit-o si eu acum vreo patru ani in stilul asta, noroc ca m-am putut lipi de un perete ca sa nu sara si din spate. Am fost gata sa arunc cu cheile si mobilu' dupa ei, pentru ca in momentu' in care mi s-a parut ca unu' chiar sare sa ma muste, l-am pocnit peste cap cu bocancu' si au sarit direct inca cinci spre mine. Au inceput niste paznici sa arunce cu bolovani de la distanta, apoi au venit si eu, ca se pare ca-i cunosteau si s-au potolit.
Parca in ultima perioada cel putin in zonele pe care le frecventez eu la picior au inceput sa se mai rareasca, sau in orice caz nu mai umbla in haite ca inainte.
spy_oh_joy1389
Culmea e ca in tarile civilizate, animalele fara stapan sunt tinute o perioada pana isi gasesc stapan si daca nu, le eutanasiaza. La noi vor sa le castreze ca au dreptul la viata si sa le returneze pe strazi. Dreptul meu la viata nu exista, sau pot fi muscat fara probleme?
BoomPunk
Discutii au fost si vor mai fi pe acest subiect.EU sunt pentru eutanasiere imediata.Altii in schjimb ma catalogheaza drept criminal,au si cainii dreptul la viata.Ok,sa zicem ca asa e,dar drepturile lor se termina cand incearca sa imi incalce mie drepturile.
In tara asta va fi mult timp asa,nu se vrea deloc o schimbare,asa cum minoritatile au deja mult mai multe drepturi decat majoritatea,asa e si cu cainii fara stapan.Ei sunt aparati-au drepturi,noi avem dreptul sa multumim divinitatii daca nu ne omoara.Interesele ca aceasta situatie a cainilor vagabonzi sa persiste sunt mari,e vorba de foarte multi bani europeni,de sterilizari fictive,de adaposturi existente pe hartie,sau de comisioane grase.Asociatiile de protectie a animalelor nu vor sa faca nimic concret,pentru ca le convine doar sa dea din gura si sa obtina fonduri de la stat sau sponsorizari,dar cand vine vorba sa faca ceva concret sau sa raspunda pentru ceea ce au facut,brusc sunt de negasit.Asta-i tara in care ne-am nascut din greseala.
klaus
QUOTE(BoomPunk @ 27 Mar 2011, 23:28)
Altii in schjimb ma catalogheaza drept criminal,au si cainii dreptul la viata.
*

Pe aia pot sa-i intreb: porcii/vacile/gainile/etc nu au drept la viata? De ce sunt prin galantare?
De asemenea morcovii/cepele/rosiile/alte verdeturi nu au dreptul la viata? De ce le mananca?
Dar copacii din care se face hartia pe care ei isi exprima opinii d-astea, nu au dreptul la viata?
De astea nu le pasa? Acolo ie bine cu eutanasierea?
mariusscout
pai animalele si legumele mai sus enumerate nu au asociatii /ong-uri care sa le apere
hai ca la copaci sunt, dar si aia au nevoie de hartie pe care sa scrie protestele laugh.gif
tribunul
QUOTE(klaus @ 28 Mar 2011, 00:05)
Pe aia pot sa-i intreb: porcii/vacile/gainile/etc nu au drept la viata? De ce sunt prin galantare?
De asemenea morcovii/cepele/rosiile/alte verdeturi nu au dreptul la viata? De ce le mananca?
Dar copacii din care se face hartia pe care ei isi exprima opinii d-astea, nu au dreptul la viata?
De astea nu le pasa? Acolo ie bine cu eutanasierea?
*


Klaus, cred ca toti si-au dat seama ca pe aia nu-i intereseaza cainii ci doar fondurile pe care le primesc, daca ar ramane fara obiectul muncii, adio fonduri.
spy_oh_joy1389
&feature=fvwrel

Bine ca ne scapa de oameni rai... Mai ales de nenascuti.
Muttley
Da, da' cotetarii-s ataaaaaat de simpatici si scuuuuuumpi wub.gif


user posted image







In timp ce urmatoarele-s dezgustatoare, merita omorate, taiate cu sataru' si puse-n tigaie dry.gif

user posted image user posted image user posted image



QUOTE(BoomPunk @ 27 Mar 2011, 23:28)
Interesele ca aceasta situatie a cainilor vagabonzi sa persiste sunt mari,e vorba de foarte multi bani europeni,de sterilizari fictive,de adaposturi existente pe hartie,sau de comisioane grase.Asociatiile de protectie a animalelor nu vor sa faca nimic concret,pentru ca le convine doar sa dea din gura si sa obtina fonduri de la stat sau sponsorizari...
*


Asa o fi.
Da' stau si ma-ntreb ce explicatie gasesti pentru acei 100 de tineri tolaniti pe jos in Timisoara in semn de protest. Alora nu le-a iesit nici 1 leu la faza aia. Atunci cuuuum s-o fi explicand? nedumerire.gif
kaspersky
deh, cum dreac' nu s-a nimerit o haita de comunitari tocmai atunci prin unirii sa le bage citeva muscaturi radmasa.gif
Victoras2001
Io nu pot intelege cat de imbecili pot fi unii. Treceam cu masina pe la Sfintii Voievozi (am acolo o carciuma in care beau apa plata zilnic). O ceata de cotarle sarise p-o femeie cu un copil in carucior. Ca s-o scap am dat cu masina peste ei. Vitele din statia lu' 97, care pana atunci se uitau impasibil, au sarit repede cu gura la mine "bababa". Mai mult chiar. O catea c-o dacie m-a claxonat pana la semaforu' din Calea Victoriei. S-a linistit dupa ce i-am explicat pe indelete ce-as face cu orificiile ei.
Sa mor daca-i pricep pe idiotii astia. Femeia aia cu un copil n-avea niciun drept pe strada ei, in schimb au toate drepturile maidanezii.
tkx
eu cand am mai scris una alata despre cainii vagabonzi au sarit unii 7 metri de cur in sus...
Muttley
QUOTE(klaus @ 28 Mar 2011, 01:05)
Pe aia pot sa-i intreb: porcii/vacile/gainile/etc nu au drept la viata? De ce sunt prin galantare?
*


Deci se ia o populatie imensa de comunitari, se imprumuta diverse obiceiuri culinare ale altor popoare (exista precedent, pizza, cheezeburger, shaorma, au prins foarte bine la noi) si sa dea dracu de nu ne-am scos!!!

Sa nu mai vorbim de fantasticul potential de export, ajungem putere mondiala direct.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.