Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] mai multe piese dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
HUMMER H1
Vand mai multe piese dacia :oglinzi heleomate 30 roni, suport casetofon cn 10 roni,bord cn 4 complect 180ron sau doar anexe,volan dacia 2 model sn. si unul cn 20 roni ,eleron ford 50 ron . 4 jante tabla 4x100 /14 120ron ,4 jante de tabla supernova solenta 4x100 /13 ,unset de 4 pneuri pe papuc 170 r14 C stare buna + 1 bonus 250ron
[attachmentid=1627708573] [attachmentid=1627708572] [attachmentid=1627708571] [attachmentid=1627708576]
am sa mai revin cu poze preturile se mai pot discuta detalii pe eddflorentin@yahoo.com sau 0745614971 smile.gif
HUMMER H1
alte poze cu minuni smile.gif oglinzile sterse de pref seturile de jante (R14 , 13 /4x100) si cauciucurile de papuc
[attachmentid=1627709285] [attachmentid=1627709286] [attachmentid=1627709287] [attachmentid=1627709288]
ghitza
oglizile astea sunt modelu ce se gasesc prin piete?heliomate ???reglaju se face de la oglinda ?pretu este pe set?o zi buna
HUMMER H1
oglinzile sunt heleomate riar reglajul se face din exteriorul masini si au plecat catre userul vespukci
george_scala_2004
QUOTE(HUMMER H1 @ 27 Mar 2011, 22:20)
4 jante tabla 4x100 /14 120ron ,4 jante de tabla supernova solenta 4x100 /13
*



salut,

care sunt jantele de 14" ? cauciucurile se prezinta bine ? ce dimensiuni au ?

multam,
HUMMER H1
jantele pe 14 sunt in prima poza iar pe 13 i cea dea doua poza cu roate iar cea dea trei-a poza e cu cauciucurile de papuc ,cauciucurile de la jante sunt doar la numar pe eledoar cele de papuc sunt bune smile.gif inainte de a le da le pot descalta
TRK
ceasul din bord-ul cn 4 la ce pret il dai?
HUMMER H1
ceasurile sunt de diesel smile.gif si nu cred ca se potrivesc la benzina
HUMMER H1
se mai adauga o coloana volan (mitraliera) clasica in stare buna 20 roni smile.gif
HUMMER H1
jantele au fost dejantate smile.gif si se mai adauga galerie dublucorp cu saxofon si flansa 40 roni si un volan sport 50 roni [attachmentid=1627714023]
TRK
ceasul care indica ora..... ala m-ar interesa biggrin.gif
HUMMER H1
biggrin.gif nu se da decat cu plasa de bord daca las da separat as descomplecta plansa
GL 01 NJL
Scuze de intrebare .. De ce sa nu mearga ceasurile la o masina pe benzina ? Ma refer la cele de bord !
HUMMER H1
pai eu zic ca si cauza ar fi ca sunt de la un papuc diesel 4x4 si nu corespund la mufe dar se pot modofica
smile.gif dar e posibil sa pot face rost si de ceasuri de benzinare daca e cineva interesat
GL 01 NJL
Eu as fi interesat de unele functionale si la un pret bun , eu stiu ca difera niste cabluri pe acolo mi-a zis un electrician dar imi zicea pentru cele de injectie !

Tu zimi niste preturi daca este ceva vorbim !
HUMMER H1
in jur de 40 -50 roni smile.gif
la diesel e si alta instalatie electrica si e posibil sa nu mearga toate alea din bord daca l pui pe berlina

jantele pe 13 de supernova au plecat (sau dat) smile.gif
GL 01 NJL
Am vazut exact aceleasi ceasuri pe o benzinara wink.gif
ghitza
ai putea face rost de o bara stabilizatoare de papuc diesel?maintereseaza sa o plantez pe berlina din semnatura si un pret bineinteles
HUMMER H1
da am o bara de diesel ca pret 30 roni
HUMMER H1
up smile.gif se mai adauga o volanta de 200 in stare f buna 80 roni
preturi discutabile dry.gif
HUMMER H1
poza cu volanta de 200
[attachmentid=1627720933] [attachmentid=1627720934] [attachmentid=1627720935]
HUMMER H1
smile.gif Suportul pt casetofon a plecat la un amic ,nu mai este, sa dat + o coaja de bord cn 4
HUMMER H1
up smile.gif
HUMMER H1
se adauga o buza pt bara de metal din fibra de sticla pt berlina
HUMMER H1
up
smile.gif
ct-03-tvy
volanta aia de pe 1.9 le din maramures o mai ai? daca da ,mai gasesti tablitele alea 3 care erau prinse in suruburile la placa? am nevoie de ele pentru senzorul de la turometru,. sad.gif , cand am luat cutia nu miam luat seama de ele sad.gif
HUMMER H1
am sa le caut si rezolvam smile.gif
HUMMER H1
din 3 buc una e intreaga una e rupta iar una nu e deloc sad.gif daca te ajuta pot sa tio dau macar pe cea buna sau pe toate inclusiv surubele
HUMMER H1
UP smile.gif
sspoitoru
galerie dublucorp cu saxofon si flansa 40 roni

flansa e pt adaptare monocorp pe galeria de dublucorp
m-ar inreteresa
un pret?
HUMMER H1
saxofonul nu mai este sa dat dar este galeria dublucorp cu flansa pt carburator clasic la 50 roni
sspoitoru
ma interesa doar flansa
galerie si toate minunile le am
HUMMER H1
caucioacele pt papuc au plecat restul valabil smile.gif
HUMMER H1
sspoitoru am gasit si o flansa separat , pt galerie dublucorp la carburator simplu corp daca mai e nevoie smile.gif
se mai adauga inca o pereche de oglinzi cromate si heleomata pt dacia (nu cele originale)
ghitza
Pune te rog niste poze cu oglinzile astea,
vld22
volanul m-ar interesa..trimiti prin posta sau cum?smile.gif
plansa de bord sau ceasurile m-ar interesa..da-mi un rasp
HUMMER H1
am sa fac maine si pun poze cu oglinzile ghitza
vld22 ai pm
smile.gif
vld22
n-am primit nici un pm..mai trimite odata
HUMMER H1
poza cu oglinzile [attachmentid=1627734166]
vld22 trimit si prin curier si prin posta cum e mai bine smile.gif
fullhouse
Sa inteleg ca, coaja aia de bord CN 4 n-o mai ai? As fi fost interesat de ea
G I M
Care este pretul pentru oglinzi? Le doresc eu daca sunt complete si arata ok.
HUMMER H1
mai este o coaja de bord cn 4 cu tot cu grila pt butoane si ceasuri

oglinzile sun ok numai ca nu au capace care sa mascheze la interior cum au cele cu reglaj din interiorul masini
doru mmm
Dai ceasurile de la bord CN4, si daca da la ce pret? ms.
HUMMER H1
da cele diesel 50 roni iar cele de benzinare 30roni
doru mmm
o poza se poate? diesel ma intereseaza cum se prinde cablul de kilometraj ms.
HUMMER H1
[attachmentid=1627735067] [attachmentid=1627735068]
prima e cu ele diesel iar cea dea doua e de la benzina pe injectie fara turometru iar prinderea la km e ultimul model pus pe dacia clasica (takosan) cu clips fara filet
oglinzile au plecat la Neagu Ionut smile.gif
GL 01 NJL
Sunt bune ceasurile de benzinara? Merge ceasul de kilometraj calumea?
HUMMER H1
functioneaza f bine e probat de mine are lipsa doar geamul de la ele
viperfox
salut, mai ai galeria? daca da, pui te rog o poza cu prinderea la carburator si prinderea la saxofon?
HUMMER H1
da mai este galeria , prinderea la saxofon e la fel cu cele clasice (carburator simplu) iar la carburator pt cel simplu are o flansa iar daca se pune carburator dublucorp se da jos flansa si vine pe prindrile lui
am sa fac maine niste poze smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.