Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT LAGUNA II 1.9 DCI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mtdragos
120 000 km REALI, DISTRIBUTIE SI TRANSMISIE NOI(2000km), UNIC PROPRIETAR, cumparata reprezentanta romania, ACCEPT ORICE TEST, computer de bord, toate geamurile electrice, card cu deschidere si inchidere automata a usilor, oglinzi electrice incalzite rabatabile electric, clima automata cu reglaj separat pe doua zone, tapiterie piele gri, scaune incalzite relabile pe inaltime si lombar, 12 air bag-uri, geamuri cu tenta, volan reglabil, comenzi pe volan, alarma, senzori de parcare, filtru de aer sport K&N, toba finala sport PILOT AUTO PITESTI, jante aliaj ORIGININALE RENAULT(nu cele din fotografii), sistem audio CABASSE cu magazie de 6 CD in bord, motorul este resoftat la DIMSPORT, am un istoric complet al masinii iar cel care este interesat de o masina FOARTE buna cu km REALI va primi TOATE imformatiile, PRETUL ESTE USOR NEGOCIABIL

0747646060 - 0723609649
StefanT
Faina, dar din pacate nu cred ca vei lua mai mult de 5500 pe ea acum.

Ca sa nu fiu off-topic, jantele cu care o dai sunt pe 16, sau 17? Cu ce cauciucuri?

Bafta la vanzare!
Simy
te intereseaza si schimb?
vezi anuntul meu!
mtdragos
Salut Simy! Ma intereseaza schimbul la 3000 diferenta.
Stefan, jantele sunt cele privilege originale pe 16 si cauciucuri de iarna cu un rulaj de 2 ierni.
smbogdan
Salut.Scenic 2 te interseaza ? Am anuntul postat.Cateva detalii in plus despre Laguna...an fabricatie,cp stock si dupa remap?Astept un semn.Numai bine.
mtdragos
Vreau sa o vand...are 145 CP dupa remap si avea 120 CP de fabrica...e resoftata de 40k...avea 6 km la bord cand am luat eu masina de cobalcescu pe 27.10.2004
smbogdan
Eu caut una sa mi se potriveasca si sa o tin,nu family car,imi place masina ta ... daca vrei sa discutam ... ofer o diferenta !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.