Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] polita SLZ din MDF
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Daedalus
Vand polita de MDF pentru Solenza imbracata in vinilin negru mat, inclusiv suportii laterali la care doresc suporti neimbracati la schimb. Pozele vorbesc de la sine.

80RON usor neg.

0753.095.598, Bucuresti (trimit si in tara)
george_scala_2004
salut,

asta este singura ? sau mai faci in functie de solicitari ? cu decupaje sau fara pretul este acelasi ?

si off topic: ai pus aluband si pe oale ? blink.gif cum se aude ? s-a mai atenuat zgomotul ? substantial ?

multumesc,
Daedalus
Polita asta am facut-o pentru mine in primul rand si alta nu mai fac. Pretul este ca sa o dau, banii astia nu justifica munca fizica depusa si daca ar avea un pret prea mare n-ar fi solicitari. Deci asta e cea care o am asa decupata pentru difuzoare ovale, am vandut ovalele si acum renunt la polita pentru ca nu mai vreau nimic in spate decat.. loc si aer liber biggrin.gif

Am facut aripile pentru moment, mai am de lucru de ex sa fac podeaua care aia ar avea impact mai mare asupra zgomotelor, dar eu in primu rand am o debandada in portbagaj de tot felu de prostii nefixate plus amortizoarele care sunt cam varza. Dupa ce le rezolv pe toate pot sa-mi dau cu parerea.
marius.tt
sal , o dai la schimb cu un modulator fm cu mp4, display color, se poate vedea filme ,poze, muzica, produsul este nou
Daedalus
Nu doresc schimburi, multumesc, doar bani
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
marius.tt
oferta mea ramane valabila
Daedalus
Multumesc, nu ma razgandesc.
Daedalus
SOLD
COSMIN-uau
salut daca nu o dai pana vinerea viitoare adica pe 15 tio iau eu
Daedalus
SOLD = VANDUT, pt cine nu stie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.