Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante 17" Megane Nervasport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
j.d
Dupa cum spune si titlul, cu sau fara anvelope si evident in stare foarte buna.

Contact: 0722.355.178
j.d
Mersi Stefan, le stiam, insa erau amanetate inca de aseara...din pacate vanzatorul a vazut PM-ul meu prea tarziu si le-am pierdut...trebuia sa fi sunat insa era destul de tarziu...chiar mi-a parut rau. Asta e sad.gif
alinpopescu
cele de pe 4tuning au fost la mine dar le-am vandut demult
j.d
Mersi mult Bacu! Super om! smile.gif
Cele ale lui Alin le stiu, le-am pierdut intr-o maniera similara cu cele din al doilea post...sad.gif Se pare am un ghinion cand vine vorba de Nervastela. Oricum, voi incerca sa iau legatura cu cele negre, desi le-as fi preferat in culoarea lor...insa in poze arata chiar surprinzator de bine. Mersi mult inca o data!
Cabasse_tronic
1500lei jante, capace centrale, prezoane si cauciucuri..
Bacu
n-ai pentru ce, acum 1-2 luni imi cautam si eu nervasport, ca jante de vara, de aia stiam de anunturile alea... intre timp am gasit insa un set cauciuri de cauciuri noi pe 16 la 600 lei si am ramas la jantele mele curacao... :-)

bafta la cumparaturi. la cum arata masina ta insa, eu as incerca si un set da jante originale de RS, am vazut si d-astea, la vreo 500 euro cu tot cu cauciucuri, stare foarte buna...
claudiu.manda
Ar mai fi astea, tot pe Ocazii.
dumitrescuandrei
cat ai fii dispus sa oferi pe un set de jante noi noute?
aleksanders
@bacu- rs-ul vine in 5 prezoane- trebuie sa ii faca modificari

@jd- eu m-am pricopsit cu un set pe 17 nervasport desi vroiam ceva 16 model de megane 2.2 - si acum sincer nu le-as da pentru alt model biggrin.gif -
Bacu
stiu ca are 5 prezoane, dar din cate stiu eu j.d. a mai avut un set de jante cu 5 prezoane pe masina...
j.d
@Claudiu, mersi pentru link. Ca parere, cred ca sunt prea scumpe pentru niste jante originale. smile.gif

QUOTE(Bacu @ 1 Apr 2011, 10:31)
n-ai pentru ce, acum 1-2 luni imi cautam si eu nervasport, ca jante de vara, de aia stiam de anunturile alea... intre timp am gasit insa un set cauciuri de cauciuri noi pe 16 la 600 lei si am ramas la jantele mele curacao... :-)

bafta la cumparaturi. la cum arata masina ta insa, eu as incerca si un set da jante originale de RS, am vazut si d-astea, la vreo 500 euro cu tot cu cauciucuri, stare foarte buna...
*



Nu am avut jante in 5 prezoane si nici nu vreau sa fac o astfel de conversie oricat de bine ar arata. smile.gif
Am vorbit si cu persoana cu jantele negre...insa parca nu le-as putea pune masina...prefer argintii. smile.gif

Anunt valabil in continuare.


M i h a i
Mai Cristi, cumparand jante de megane nu faci decat sa arunci banii pe fereastra pt niste jante din plastelina. Am avut 4 tuxedo dar le am dat (nu pe forum) .Daca stiam ca vrei asa ceva iti dadeam un mesaj.
j.d
Valabil!
j.d
Valabil!
j.d
Valabil!
speedman
Vezi aici:
http://www.okazii.ro/catalog/54408093/jant...ra.html#galerie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.