Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Un sfat va rog privind...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
dacia_amg
Sal'tare! biggrin.gif

Am dat de curand peste www.huseauto.ro, s-a intamplat sa fiu chiar prin zona lor (pentru folie &a), am vorbit cu ei. Preturile sunt de 350RON pentru prima varianta de husa (fata material ca lumea, la alegere, iar pe spatele scaunelor vine un material negru elastic). A doua varianta, si fata si spatele scaunului sunt din acelasi material, ca lumea, adica dispare materialul negru elastic. Pret 700RON.

Aveti vreo parere in legatura cu cele expuse? Cunoasteti si alte ateliere, preturi etc.?

Va multumescs!
Marty
Deci vrei sa fie-n Tg. Mures !?
dacia_amg
Nu neaparat, dar macar prin judetele vecine... In cel mai extraordinar caz, in care sunt cusute cu fir de aur tongue.gif, ma pot deplasa chiar si mai departe...
Merced
Te pregatesti sa triplezi valoarea masinii? Gem rematurile de Dacii cu scaune si banchete in stare foarte buna. Si tu vrei sa dai 700 de lei. wacko.gif
dacia_amg
<span class='edit'>3 Apr 2011, 13:24:</span>
QUOTE(Merced @ 3 Apr 2011, 13:23)
Te pregatesti sa triplezi valoarea masinii? Gem rematurile de Dacii cu scaune si banchete in stare foarte buna. Si tu vrei sa dai 700 de lei. wacko.gif
*


Nu e mai pentru daciuta, e pent' altseva...

3 Apr 2011, 13:27:
QUOTE(kxz @ 3 Apr 2011, 13:24)

Pai, bine... dar... o rubrica contact, sau preturi macar... pe unde se gaseste?!
Marty
www.autotex.ro da-s in Bucuresti.
radian
Hmmm, chiar ma gandeam, ce tot faci si tu de nu ne mai ceri sfatul...
ceribros
QUOTE(kxz @ 3 Apr 2011, 13:24)

Daca vrei sa platesti 160$ pentru o husa , si eu am dat comanda saptamana trecuta www.huse.ro acum astept tongue.gif sa vad ce iese. Husele la astia sunt intre 220 si 350 si multi au fost multumiti acum sa vedem.
dacia_amg
Astea de la http://www.husa-auto.ro arata chiar super bine, cel putin cum reiese din imaginile de pe site. Ramane de vazut daca "pe viu" dau la fel de bine. Ma bate gandul sa le fac o vizita...
b76bgaarh
ma da pt ce masina iei tu husele astea? are airbag lateral? are husa decupaj pt arbagul lateral?
dacia_amg
QUOTE(b76bgaarh @ 4 Apr 2011, 10:26)
ma da pt ce masina iei tu husele astea?
*


pai... e clar, nu pentru dacie...

QUOTE
are airbag lateral? are husa decupaj pt arbagul lateral?

nu, n-are... blush.gif
Thor1983
De la h-a am eu pe Cee'd si taica-miu pe Skoda.

Montajul dureaza cam 2h, costa destul de mult (~800Ron setul textil), dar nu iti dai seama ca sunt huse. Sunt destul de rezistente, se pot spala fara probleme in masina de spalat.

Cel putin pentru modelele VAG au materiale identice cu cele originale. Am putut compara direct niste mostre primite de la ei cu unele din showroom si nu exista diferenta. Sunt facute prin Cehia parca.
dacia_amg
Deci... sa inteleg ca si-ar cam merita banutii?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.