Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SC START AUTO UNIVERSAL SRL ? stie cineva ceva de
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Wizard5
stie cineva ceva de firma asta ?

doresc sa ma duc sa las masina la vopsit la ei ...bara si capota ...si mi-au zis ca duraza 3 zile ....

ceva nu miroase bine ..voi ce parere aveti ??

este din bucuresti ..in vitan mai precis !
Maskatu
Eu nu mi-as duce masina in vitan la vopsit...
Wizard5
QUOTE(Maskatu @ 6 Apr 2011, 13:59)
Eu nu mi-as duce masina in vitan la vopsit...
*



de ce ? ideea este ca am un voucher ..unde vopsesc elemenul la 200 de lei ..ceva de genu' ...insa nu imi place ideaa ca vor masina 3 zile !
tr04www
pai si nu le duci toata masina. duci doar bara si capota.
daca ai avea garaj, unde sa tii masina in timpul cat sta fara bara si capota, ai putea duce doar bara si capota la vopsit.
StefanT
QUOTE(tr04www @ 6 Apr 2011, 14:19)
pai si nu le duci toata masina. duci doar bara si capota.
dar nu prea cred ca ai cum, fara bara mai merge, dar cum o tii fara capota?
daca ai avea garaj unde sa tii masina in timpul cat sta fara bara si capota, ai putea duce doar bara si capota la vopsit.
*


duuuude vorbesti serios?? blink.gif

tr04www
da duuuda, vorbesc serios.
tu cum vorbesti, sau nu vorbesti?
e si mare greutate sa desfaci bara la supernova sa o duci la vopsit.am zis chestia asta, in cazul in care nu are incredere in oamenii de la service, sa le lase masina pe mana trei zile.
Wizard5
m-am gandit si la varianta asta...dar cum nu am unde sa tin masina ......pica !
Maskatu
In 3 zile ti-ar putea vopsi toata masina. Faza cu 3 zile nu prea imi surade, pentru ca poate sa iti fure din piese sa iti puna altele proaste. Stiu cazuri unde au schimbat discurile de frana sau diverse filtre, bujii,etc.

Daca chiar sunt pusi pe treaba, in 3-4 ore nu au ce face. Cu bara mai era cum era insa sa scoti capota sa o duci la ei si sa o montezi la loc, deja este prea mare bataia de cap. Ti-as sugera sa cauti alt service mai "prompt". In mod normal pentru capota si bara fata, lasi masina dimineata, si dupa-amiaza o si ridici.

bafta
Wizard5
Maskatu' acceasi parere o am si eu ...de aceea am preferat sa intreb ! smile.gif

in 3 zile ..daca nu au ce face ...schimba toata masina ! smile.gif
danciusergiu84
cauta pe altii...
danut81
Un vopsit de calitate dureaza.Ia duceti un spoiler in service Dacia si vedeti cat il tine.Trebuie sa stea cel putin o zi la uscat si poate sunt oamenii ocupati.Numai la furat va ganditi radmasa.gif .
vyalli
deci pana la urma s-a dus cineva la astia?
vyalli
stie cineva ceva de service-ul asta sau nu?
argon
nu
andreicoleman
Buna,

Am vazut si eu oferta lor pt vopsitorie - e un voucher pe deals 4 u.
Intre timp a fost cineva la ei?

Puteti sa-mi dati o recomandare? Buna sau rea...

Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.