Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Presa arc
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Marty
Caut o presa de arc de imprumut (dar o pot si achizitiona la o adica), de genul celei de mai jos. Aveti idee de unde o pot cumpara, eventual care-i pretul celei de mai jos?

user posted image
volint
cauta de-aia cu gheare... e mai ieftina
bion
Arcu de la Relaxa sau de la Mihubiji intrebare.gif
Marty
QUOTE(volint @ 7 Apr 2011, 19:29)
cauta de-aia cu gheare... e mai ieftina
*

Stiu, momentn caut o d-asta. Daca nu gasesc, recurg la folosirea ghearelor.
Alex4u
iti vand eu dalea cu gheara ...home made..
argon
Asta e de fite, si costa o caruta de bani, cu gheare am luat eu cu 80 ron, si nici macar nu s-au rupt la folosire, adica sunt bune.

Am gasit si o poza, nu-s home made.
Fratzica
QUOTE(Marty @ 7 Apr 2011, 19:25)
Caut o presa de arc de imprumut (dar o pot si achizitiona la o adica), de genul celei de mai jos. Aveti idee de unde o pot cumpara, eventual care-i pretul celei de mai jos?
*


Pret 435.00 EURO fara TVA

Date tehnice aici

L.E. Am mai gasit acelasi model la 411.00 EURO fara TVA dar nu cred ca conteaza atat de mult icon_mrgreen.gif
Marty
Fratzica, merci, m-am linistit! Cele mai ieftine le-am gasit pe la 195 de euro, dar la banii astia deja nu mai merita, bag masina-n service si-si bat aia capu'
corbex
QUOTE(Fratzica @ 7 Apr 2011, 21:08)
Pret 435.00 EURO fara TVA

Date tehnice aici

L.E. Am mai gasit acelasi model la 411.00 EURO fara TVA dar nu cred ca conteaza atat de mult  icon_mrgreen.gif
*


Nu-i asa ca la doua prese cumparate iti dau bonus o masina? icon_mrgreen.gif
radian
Una mica de prajit cafeaua... biggrin.gif
l@u
QUOTE(argon @ 7 Apr 2011, 21:05)
Asta e de fite, si costa o caruta de bani, cu gheare am luat eu cu 80 ron, si nici macar nu s-au rupt la folosire, adica sunt bune.

Am gasit si o poza, nu-s home made.
*



pai nu s-a rupt ca ai folosit-o la carutele tale , iar la o masina nu cred ca ar rezista
bion
QUOTE(Marty @ 7 Apr 2011, 20:14)
Fratzica, merci, m-am linistit! Cele mai ieftine le-am gasit pe la 195 de euro, dar la banii astia deja nu mai merita, bag masina-n service si-si bat aia capu'
*


Nu-ti mai bate capu`nu merita la banii aia iei alta asiatica biggrin.gif
Marty
Am gasit niste ghiare da-s de 18 cm. laugh.gif
Alex4u
ti-am spus am eu unele daca vrei tongue.gif
Marty
Cit vrei pe ele?
neumann
QUOTE(Marty @ 8 Apr 2011, 13:13)
Cit vrei pe ele?
*



Vorbeste si tu cu elefantii aia de i-au presat arcurile la masina lu grecu, cand ati fost la voineasa. Iesi mai ieftin, parerea mea!
Alex4u
pff 40 ron...
Merced
Da ma Martinezule, daca vrei vii prin Pitesti ca gasim noi unde sa le faci ieftinut.
Marty
Hai sa-ti zic adevarul... As prefera sa mi le fac singur, nu mai am incredere in service.
l@u
ce isi face omul cu mana lui.................
Merced
Pai nu service ma. Doar sa ne folosim de elevatoru' si presa lor, in rest faci cu mana ta.
ydaniel
nu mai apare prima poza.
Merced
La mine apare.
cosmin_2300
QUOTE(l@u @ 8 Apr 2011, 22:09)
ce isi face omul cu mana lui.................
*


...... e lucru manual laugh.gif
bmwh548
Marty, la dragoselu ai incercat? Sigur gaseste el ceva bun la pret ca pentru prieteni.
cristio_79
QUOTE(Fratzica @ 7 Apr 2011, 21:08)
Pret 435.00 EURO fara TVA
L.E. Am mai gasit acelasi model la 411.00 EURO fara TVA dar nu cred ca conteaza atat de mult  icon_mrgreen.gif
*


QUOTE(Marty @ 7 Apr 2011, 21:14)
Cele mai ieftine le-am gasit pe la 195 de euro
*


Ce naiba bre Marty, cand vine vorba de Mitsu nimic nu e prea scump. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.