Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] VOLAN SPORT DACIA BERLINA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DORTMUND
Va salut! Ma intereseaza un volan pentru o berlina din 1995, sa aiba diametrul cat mai mic!

De asemenea as vrea si niste jenti modelul care a echipat versiunea Dedicatie(sper ca n-am gresit denumirea) aparuta prin anul 2000, sau ceva asemanator dar care sa se potriveasca si sa fie legale, fara probleme daca ma opreste RAR-ul!!

Multumesc anticipat pentru oferte!!
CT 06 THH
te intereseaza modelul asta? 35 de lei cu tot cu transport
DORTMUND
Multumesc pentru oferta dar e prea mare in diametru. Am gasit azi in targ la Vitan dar e scump, mi-a cerut 120 RON.

mitica300
am eu unul mic(cel mai mic posibil) la 50 lei+ taxa posta,..insa va trebui sa-l caut prin magazie
DORTMUND
Sa-mi spui ce diametru are si il iau daca e mic, trimite-mi te rog o poza cu el inainte, nu conteaza daca e mai uzat, dimensiunea e importanta ca in rest il fac eu ca nou!! biggrin.gif biggrin.gif
tynn
Am si eu unul de vanzare la 50 ron. Diametrul exterior este 35 cm.
DORTMUND
Astept oferte si pentru jenti!! Doar ceva legal ma intereseaza, fara sa fie nevoie de adaptari, flanse etc!!
DORTMUND
Buna dimineata!! Mi-a sosit aseara volanul prin curier, mai ramane valabil doar anuntul pentru jenti!

O zi buna tuturor!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.