Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] clio 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sageata1976
Vand clio,masina de ne fumator,an 2003,60 mi km,clima,finala pilot,jante aluminiu,oglinzi electrice,proiectoare,stare ff buna,tel:0722707916 3600E discutabil
barqqsanu
Cati proprietari a avut masina? Ai schimbat distributia? Ceva ce trebuie inlocuit? Cate airbags? Comenzi pe volan? Zgarieuri pe caroserie? A avut accidente? Ai carte de service?
megane_brotac
din : 26 Oct 2010 tot 60 de mii de km are? nu ai mai mers cu ea deloc? intreb si eu.
horus_bds
acceptati un schimb cu
http://www.daciaclub.ro/-VAND-SCHIMB-Logan...08-t208940.html
si diferenta din partea dvs?
sageata1976
Da masina nu merge,tocmai asta e motivul vanzarii sta in parcare,cred ca mai are in plus 250/300 km,si asta ca am inprumutato cuiva sa mearga pana-si cumpara masina,are 4 airbaguri,singurul defect trebue inlocuita o bieleta,accept test service,distributia a fost schimbata la 4 ani si 45000km,are carte de intretinere cat timp a fost in garantie,nu sunt primul propietar,schimb nu ma intereseaza,am deja masina,sper ca am lamurit pe toata lumea

12 Apr 2011, 08:54:
Si cateva poze din interior
barqqsanu
Salut,
Pot oferi 13000 ron daca masina imi place. Te rog sa nu te simti jignit, dar atat imi permit dpv financiar.

Astept raspunsul tau.
Multumesc
sageata1976
Ai PM.
sageata1976
UP
cristio_79
O intrebare, o poti considera "up". Bara spate vad ca este complet vopsita, in timp ce pe fata bandoul este negru. A fost lovita in fata sau in spate? Nu mai retin daca te-am intrebat acest lucru cand am mai discutat.
In toamna ti-am facut o oferta cu putin sub pretul cerut de tine acum, care este negociabil.
sageata1976
clio are ambele bandouri negre din fabrica,in poze se vede ca are o toba sport din inox este o toba pilot (nu de targ) la montarea tobei sa demontat spoilerul spate ocazie cu care sa decupat si vopsit bandoul in culoarea masinii pentru dizain
Cabasse_tronic
si pentru dizain de ce nu l-ai vopsit si pe ala fata?
sageata1976
ala nu a fost demontat si am considerat ca nu merita si da mai bine cu negru (se asorteaza cu grila care este tot neagra) Ps.fiecare o personalizeaza cum vrea
sageata1976
Anunt valabil
sageata1976
Up masinuta a mai facut ceva km. noi 61500
sageata1976
3500 euro
barqqsanu
Masina merita toti banii. Am fost si am vazut-o, am dat o tura cu ea si merge impecabil. Arata foarte bine pentru anii ei...fara pic de rugina. Proprietarul n-are nimic de ascuns, mi-a spus tot ce era de spus despre masina...de la primul proprietar si pana la micile zgarieturi de prin parcari.
Din pacate nu am reusit sa o conving pe nevasta-mea sa o luam...asta e.

Spor la vanzare si considera un UP de la mine.
sageata1976
Multumesc de apreciere,intradevar masina este foarte ok doar ca nu se da plecata,valabil si dispus la orce fel de test
sageata1976
up
luciandu
Salut ! Un ultim pret prin PM se poate?
sageata1976
Da,ai pm.
sageata1976
UP


5 May 2011, 20:20:
Se poate inchide,multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.