Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] dezmembrez laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
magda
diverse piese laguna
magda
upppp
valifilioreanu
Buna Magda, ne spui si noua de unde esti, si un nr de tel pls? Merci
As avea nevoie de niste plastice din interior si poate capota si aripi daca sunt la culoare cu a mea.
O zi placuta
magda
buna.asta e contul meu.pt masina vb cu prietenul meu. 0765093819

12 Apr 2011, 16:37:
sunt din bucuresti

12 Apr 2011, 16:37:
masina are de toate mai putin capota si motor
magda
uuuppp
ghitza
2 ace de ceasuri pentru kilometraj si turometru iluminate ma intereseaza ce pret?astep raspuns pe PM
btc01
Ma intereseaza discuri spate (280mm) + rulmenti + etrieri. Stanga + Dreapta. Preturi separate discuri si etrieri + pret pachet complet.

Multumesc.
StefanT
Ce tanculet ai in curte cu discuri spate de 280? biggrin.gif
Eu inca incerc sa ma dumiresc daca e vorba de laguna 1 sau 2, ca daca initiatorul nu s-a sinchisit sa ne povesteasca, nici eu nu m-am obosit sa deschid pozele.
Bafta la vandut piesele..
magda
discurile spate sunt duse ... masina e laguna 1 v6 iar etrierii nu stiu daca se potrivesc si pe alte lagune care nu sunt v6

17 Apr 2011, 08:18:
hai sa fim seriosi....orice posesor de laguna o recunoaste imediat chiar daca e dezmembrata....se pare ca tu nu esti chiar asa familiarizat cu laguna 1.
magda
uuupppp
magda
uuuppp
magda
uupppp
magda
uupppp
magda
uuppp
magda
uuuupp
magda
uuuppp
magda
piese laguna ieftin
magda
uuuuppp
magda
piese laguna
magda
piese laguna aeroterma, consola aer,sistem ventilator fata cu tot cu radiator si clima etc....
GOPPO
Vezi sa imi trimiti prelungirea de la bara din fata (spoiler-ul ala mic) ca am platit deja pt el.
Ai si adresa... sunt din tg mures. As aprecia daca ar ajunge la mine maine.
Ms
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.