Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] XCAR LINK
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Fmotanul
Vand xcar link pentru CD Tunerlist. In acest moment e montat pe Laguna II-an 2002. Pret 250 lei
Detalii PM.
Se poate vedea/proba in Deva
chelule
eu as fi interesat, dar pretul tau e mai mare decat pretul pentru unul nou.
daca esti dispus sa il dai la un pret rezonabil, discutam
mafiosso_LODAN
Merge pentru un Megane 2 2005? Cd player normal.
Fmotanul
mda scuze ...nu am studiat preturile...unul nou este 59 EUR transport gratuit...adica 236 lei aprox...bun...pretul meu ( ultimul) este 180 lei. Multumesc de atentionare.
Nu stiu daca merge pe megane 2 2005. Merge sigur pe tunerlist 2002..asa am eu.
bogdan.stavar
nu conteaza tipul masinii merge doar pe tunerlist am si eu unul smile.gif deci nu merge pe update list pentru astea sunt alte modele
Fmotanul
upp
sorin1983
merge si pe casetofon?
claudiu_onesti
Vede melodiile si pe ercran 1-xx ,sau cum le arata pe ecran?Poti selecta melodiile din comenzile de pe volan?Eu am acelasi tip de cd pe masina ca si cel din poza ta si mentionez ca nu imi arata pe fata cd-ului nici un semn aux.O zi buna.
clr
Daca ai pe cineva care ajunge in Bucuresti sa pot face o proba, ti-l iau eu garantat. Din pacate fara proba nu iau sad.gif
Fmotanul
clr> din pacate nu am pe nimeni sa ajunga la buc.
claudiu_onesti...xcarlink...nu se leaga pe fata CD..ci in spate pe mufa de magazie...compatibilitate 100% cu comenzile de pe volan...si pe ecran chiar nu mai stiu cum arata...arata ceva dar nu mai stiu ce..voi proba cand ajung acasa...momentan sunt in germania sa caut motor la masina. Ideea este l-am folosit doar o luna aproape...pentru ca mi s-a stricat masina, de aia nu mai stiu exact de arata pe ecran.
clr
Iti spun eu ce arata pe ecran. Exact ce iti arata la o magazie CD, pentru ca asta emuleaza. Functie de numarul folderului, vei avea CD x Tr y
claudiu_onesti
Mersi de raspuns clr.Fmotanul stiu si am citit si eu in multe topicuri cum si unde se branseaza xcarlink-ul.Probabil ca nu m-am facut eu bine inteles.Vorbeam despre faptul ca al meu tunerlist nu are nici o functie aux,deci in concluzie cum il citeste daca nu are aceasta functie ?Multumesc.O seara buna.Daca ma lamuresti cum selectez ca sursa audio xcarlink-ul din meniul tunerlist-ului, ti-l iau la 180 ron si platesc transportul prin fancurier.Cu stima.
StefanT
Am avut si eu... super gadget! nu trebuie aux ptr simplul fapt ca nu este un dispozitiv care se conecteaza pe aux.
Merge 100%
clr
O sa incerc eu sa-ti explic, deoarece am testat pe masina mea odata o magazie de CD-uri (de fapt o am si acum, dar n-am cablu). In momentul cand conectezi magazia (in speta in cazul de fata emulatorul - xcarlink), cand vei apasa source, va aparea si acesta, dupa radio si CD. Pur si simplu. In lipsa device-ului conectat, optiunea de aux nu-ti apare intr-adevar.
Fmotanul
upp
shyck
mai e disponibil?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.