Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 2 amortizoare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdan.stavar
Salut ma intereseaza sa cumpar 2 amortizoare spate renault laguna 2 berlina 1,9 dci varianta privilege. Ma intereseaza doar amortizoare KYB si pe ulei, acum inca nu am reusit sa deslusesc misterul si anume daca din fabrica pe original amortizoarele , stiu ca sunt tot KYB, vin pe gaz sau pe ulei?! Mie la reprezentanta mi-au spus ca vin pe ulei insa colegi de pe forum spun ca vin pe gaz. Ideea e ca daca exista pe ulei pe spate as vrea pe ulei. Ma intereseaza noi pret bun sau sh in stare foarte buna. La o oferta buna le pot cumpara pe toate 4 (si cele fata tot KYB si pe ulei).

Multumesc frumos
stef66
Salut! Am doua amortizoare noi KYB pe gaz cod 553803. Si cele de pe masina sunt tot KYB pe gaz. Am vrut sa le pun ieri si am constat ca am amortizoarele bune iar zgomotul era de la suportii de toba de esapament. Deci le vand cu 480 lei. Tel. 0728953349/ 0763029342
alinushy
salut bogdan, eu am comandat de AICI 2 amortizoare KYB, pt spate, pe gaz, la 225 ron bucata, inearca, poate are si pe ulei. Hristos a inviat !
smile.gif
bogdan.stavar
QUOTE(stef66 @ 23 Apr 2011, 21:55)
Salut! Am doua amortizoare noi KYB pe gaz cod 553803. Si cele de pe masina sunt tot KYB pe gaz. Am vrut sa le pun ieri si am constat ca am amortizoarele bune iar zgomotul era de la suportii de toba de esapament. Deci le vand cu 480 lei. Tel. 0728953349/ 0763029342
*




dupa cum vezi sunt 225 bucata noi si nu numai acolo si in magazin pe www.ingaraj.ro sunt 230 deci daca faci pret ti le iau.
stef66
430 lei
bogdan.stavar
foarte buna oferta ta smile.gif) am luat noi kyb just a gaz 450 cu tot cu transport.... ma intereseaza acum doar 2 amortizoare noi pe fata insa la fel doar kyb ulei si pret sub magazin daca aveti smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.