Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese Renault 19 1.8 16V 3 usi 1993
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
florin_cars
Dezmembrez R19 1.8i 16V face-lift
Dezmembrez Renault 19 1.8i 16V face-lift

minus motor, radiator, punte spate, bari, aripi, parbriz, ceasuri bord, volan si blocuri optice.

jantele de Al se vand si la bucata(nu mai este complet setul), am si o rezerva de tabla.


Tel: 0721.931.432
0766.68.88.21

R19 Williams NU a existat niciodata!
florin_cars
poze.........
http://img534.imageshack.us/g/01042011u.jpg/
malaimalait
salut.,fami si mie un pret pentru contact+cheie+modul inchidere centralizata(cel care este in lampa de pe plafon),fetze usi fata capacele de la boxe si eleron...ma mai gandesc poate as mai vrea cate ceva...astept pret pentru fiecare piesa in parte..mersi
florin_cars
daca imi dai o poza cu modulul, iti spun daca il am, sincer, nu stiu cum arata si unde anume in lampa e situat. Mi-a mai spus cineva de el, dar n-am idee cum arata, pune te rog o poza.

cheia pleaca impreuna cu contactul, butucii usilor si al portbagajului, ca set complet.





PASTE FERICIT !



-capacele jantelor au plecat spre Arges...
florin_cars
admisia de capota s-a dat.
florin_cars
Sus.............
florin_cars
maneta stergatoarelor, capacele din jurul volanului si ornamentele ce ascund suruburile de prindere ale oglinzilor laterale sunt retinute pana in weekend.

telescoapele fata s-au dat
florin_cars
sus........a aparut si electromotorul motorului 1.8 16V cool.gif
florin_cars
sus...........
cutia este model JB3, pentru cel care s-a interesat de ea, ti-am pierdut nr de tel, suna-ma te rog smile.gif
DanCVA
Multumesc. Mai stii si de scria dupa JB3? Mai sunt inca 3 cifre.
florin_cars
nu mai retin, am o poza dar e cam intunecata, daca nu intelegi, luni sau marti ajung din nou la cutie si imi notez rolleyes.gif
florin_cars
modelul este JB3 083
sper sa fie ceea ce cauti smile.gif






maneta stergatoarelor, capacele din jurul volanului si ornamentele ce ascund suruburile de prindere ale oglinzilor laterale Valabile in continuare excl.gif excl.gif excl.gif
cmandrei
Redeschis la cerere.
florin_cars
sus..........
florin_cars
sus.........
lixus333
salutare,ma intereseaza si pe mine clapeta deschidere usa din interior,dar si una de exterior de la sofer daca ai in stare buna ,prima pereche de parasolare din foto,capacele din jurul volanului,un pret ptr ele te rog sunt din buc.
florin_cars
ai PM

SUS !
lixus333
salut nu pot da pm sau folosii,am primit mesajul tau ,ti-am trimis mail,daca nu ai primit,doresc piesele alea,imi dai datele de contact si rezolvam si cu plata,,astept raspuns.
florin_cars
ai PM, deseara ai lista si contul wink.gif
florin_cars
lixus, ai primit mail wink.gif
florin 61
stie cineva o bara de torsiune stg spate de la punte cu 2 bare de torsiune (tamburi) o sonda lambda si un capac rezervor ? R 19 chamade 1991,benz 1721 cmc
VladutzGTi
Salut la cat ma duce cutie JB3 083. M-ar interesa numai pinionul si coroana de atac....

nos_turbina23@yahoo.com
0741295576
florin_cars
ti-am raspuns pe 4T, dar n-o desfac daca n-am cui da restul rolleyes.gif

QUOTE(florin 61 @ 20 Aug 2011, 15:52)
stie cineva o bara de torsiune stg spate de la punte cu 2 bare de torsiune (tamburi) o sonda lambda si un capac rezervor ? R 19 chamade 1991,benz 1721 cmc
*



ce capac de rezervor, alea de la pompa, sonda nivel?
merg de la hatch?
Cipryspeed
salut,puntea spate mai este?
florin_cars
n-a avut..
florin_cars
QUOTE(lixus333 @ 12 Aug 2011, 21:09)
salut nu pot da pm sau folosii,am primit mesajul tau ,ti-am trimis mail,daca nu ai primit,doresc piesele alea,imi dai datele de contact si rezolvam si cu plata,,astept raspuns.
*


am piesele la mine si te asteapta rolleyes.gif
florin_cars
Sus..................
florin_cars
sus...........
florin_cars
lichidare stoc, urgent si negociabil, veniti cu remorca smile.gif
ionutz_87
pret macarale geamuri si butoane
DanCVA
Ce piese mai ai?
cmandrei
Redeschis la cerere.
florin_cars
QUOTE(ionutz_87 @ 13 Jun 2013, 16:10)
pret macarale geamuri si butoane
*




QUOTE(DanCVA @ 13 Jun 2013, 21:24)
Ce piese mai ai?
*




Aveti PM amandoi de o saptamana smile.gif

Vreau sa vin curand la bucuresti cu platforma si cu piese pt clienti, vi le pot aduce daca doriti (un avans pe card pt confirmare este nevoie).
florin_cars
repede ca le dau toate la pachet, le si duc spre Bucuresti(oriunde pe traseul de Sibiu sau Craiova), fac curand un drum cu remorca sau platforma(transport si auto sau altele la cerere dus-intors, MOKA)

0721.931.432
florin_cars
sapt ce vine le pot duce spre bucale..
florin_cars
sUsP !!!
toate ieftin la pachet smile.gif
R19/16v
redeschis
florin_cars
Multumesc wink.gif

URGENT !!!
Oferta, se vinde totul la PACHET sau cat mai multe la pachet, plec din tara si golesc stocurile.


Pot oferi transport ieftin chiar si pt toate piesele printr-un client ce vine din capitala weekendul viitor sa cumpere un stoc de Honda..

0721.931.432
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.