Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ofer 4 anvelope GT2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andreis
Asa cum scrie si in descrierea anuntului, ofer 4 anvelope GT2, originale de pe un Renault Symbol.

Au aproximativ 45.000 km, nu au pana si se prezinta intr-o stare buna. Anvelopele se afla in Bucuresti, se pot ridica Sambata sau Duminica, dupa ora 11:00.

Nu le trimit prin posta, se predau personal in Bucuresti, zona Lujerului, Politehnica.

[attachmentid=1627714077]

B-64-MVP
ai ceva poze cu ele?
andr3i84
sa inteleg ca le dai degeaba???
argon
Se pastreaza criteriile de oferire de aici?
andreis
Salutare,

- Poze cu ele nu am, sunt pe balcon in niste pungi prafuite, dar incerc sa le fac niste poze.
- Anvelopele se ofera gratis.
george_scala_2004
Salut,

S-au dat ? Oare patesc ceva cu ele daca le pun la Solenza ?

Multumesc,
andreis
Salutare,

Inca nu s-au dat, nu am fost in Bucuresti. Revin si le dau cui le vrea, mai ales ca-mi ocupa loc.
andreis
inca se dau, pana azi au fost rezervate de cineva, care din pacate nu a mai ajuns...
george_scala_2004
salut,

am trimis si eu un pm...la care astept raspuns... sad.gif
george_scala_2004
nimic... sad.gif s-au dat ?
andreis
Salut george_scala_2004, ai PM.
andreis
Azi, asa cum am promis, s-au dat.

Se poate inchide, multumesc.
george_scala_2004
adjudecate icon_mrgreen.gif multumesc, andrei worship.gif
slider2
fara nici un fel de legatura cu userul andreis, dar george daca le vei folosi pe carosabil umed/ud iti recomand sa mergi foarte precaut si fara manevre bruste. dupa mine ti-as recomanda si un scuipat sa eviti dar ma rog...
argon
Eu ti-as recomanda sa le arunci, sau sa dai anunt ca le donezi la randul tau, sa pari inimos, ca se poarta. Gumele au 5 ani=gunoi, nu de pus pe masina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.