Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault laguna 2 Expression, grandtour
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AREDI
Vand Renault laguna 2 Expression, grandtour, an fabr.2004/7, diesel, 1.870 cm, 120 CP, 6+1 viteze, alb glacier,122648km. Dotari: servodirectie, computer de bord, radio CD carminat cu navigatie cu comenzi la volan, 8 airbaguri, dubluclimatronic, oglinzi electrice, degivrabile , ABS, ESP, ASR, AFU, inchidere centralizata din keycard, imobilizator, geamuri electrice, tapiserie plus, geamuri la usi spate si luneta spate cu folie omologata RAR, parbriz heliomat atermic, proiectoare ceata, functie "follow me home" volan piele reglabil inaltime-adincime, scaune fata reglabile pe inaltime, faruri Xenon, jante aliaj pe 16 , senzori de ploaie, lumina, cotiera multifunctionala fata+spate, torpedou refrigerat. Inmatriculat PF.

Pret: 5900 Euro negociabil
Inf. la tel : 0757053072 (ARAD)

AREDI
up

19 Apr 2011, 15:10:
Reducere de pret : 5700 Euro negociabil.

Vand pentru ca sunt bolnav. Am avut un atac cerebral in urma caruia mi-au fost afectate mana si piciorul drept si nu mai pot sa conduc.
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up

4 May 2011, 13:40:
up
AREDI
up
AREDI
up
marius.bunga
acceptati variante?
AREDI
Nu accept varian pentru ca eu am suferit un atac vascular cerebral si o sa dureze timp pana o sa imi revin si nici nu sunt sigur ca voi mai putea conduce . Acesta e si motivul vanzarii.

Toate cele bune si sanatate .
ionutt daniel
Salut. In primul rand iti spun insanatosire grabnica! In al doilea rand iti recomand o masina cu cutie automata(si daca mana dreapta este grav afectata te poti orienta la una cu volan pe dreapta). Stima!(si scuze de off topic)
AREDI
Mersi pt. urarile de insanotosire . Mersi si pt. recomandarile cu privire la masina ,dar nu am de gand sa imi iau alta decat daca voi putea conduce normal . Deocamdata trebuie sa o vand pe a mea pt. ca am nevoie de bani pt. tratament .

Toate cele bune.
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up

17 May 2011, 18:14:
Reducere de pret ! 5500 euro negociabil
AREDI
Sa Vadut !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.