Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]/[SCHIMB] Jante REINASTELLA pe 16"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
irinel tin
VAND sau SCHIMB jante Reinastella,4x100,pe 16".Jantele se prezinta intr-o stare foarte buna,nu sunt sudate,nu sunt strambe.Sunt echipate cu cauciucuri 205/55/R16 Michelin Primacy care mai merg un sezon(cam 10.000 km).Accept schimburi cu alte jante de preferabil tot pe 16" sau si pe 15" daca imi place modelul.

pretul este de 1600 lei.
marius2606
Salut, ce zici un schimb doar de jante cu ale mele de 15'! Presupun ca nu te intereseaza cauciucuri de 185/60/15! Precizez ca si jantele mele sunt in stare foarte buna!
bashtalu
sau baga un ochi la galeria mea si vezi jantele de acolo

sunt rial nogarro pe 17, cauciucuri good year f1 de 225/45/17, janele sunt de 8J


dar daca le vrei pt logan sunt cam mari
irinel tin
marius2606 nu prea ma atrag jantele tale.oricum,daca ma razgandesc te anunt.

bashtalu sunt interesante jantele tale.stii cumva daca se potrivesc pe Logan?crezi ca ating?
bashtalu
sunt cam maricele pt logan, nu cred ca te-ar avantaja
irinel tin
Da ai dreptate.chiar imi placeau jantele tale.


Valabil.....350 euro

Astept si oferte de schimb
dadoshel
pret doar pentru jante?
irinel tin
1600 lei cu tot cu anvelope si 1400 doar jantele
irinel tin
Sus cu jantele.

350 euro

schimb si cu alte jante
CostiFrt
Salut. Mai este valabil anuntul?
Ai idee se potrivesc si pe clio 2, pune mai multe specificatii tehnice. Multumesc!
irinel tin
jantele sunt pe 16",7j,au ET 49,distanta intre prezoane 4x100.Sunt jantele cu care vine echipat Megane 2.nu stiu exact daca se potrivesc pe Clio 2,nu am incercat,dar teoretic ar trebui sa se potriveasca.

28 Apr 2011, 19:50:
Se poate inchide,jantele s-au dat.

Multumesc moderatorilor pt gazduire.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.