Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante aliaj Clio 4x100 pe 14
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
remus.cm
Vând 3+1 jante aliaj pentru Clio: R14, prindere 4x100, ET36, 5.5J. Jantele sunt cele cu care a venit mașina.

Preț: 300/buc; 550/2 buc; 650/3buc + janta 4 bonus



[attachmentid=1627715387] [attachmentid=1627715388] [attachmentid=1627715389] [attachmentid=1627715390]
remus.cm
up
br0klyn
Jante tabla + dif te intereseazza ?
remus.cm
Am deja mai multe jante decât îmi trebuie.
CostiFrt
Salut. ofer 400 Ron pe toate, exista riscul sa nu gasesc a patra janta.
Multumesc.
Apropo, ai si prezoanele???
mihai7575

jantele de clio ,pecare le aveti,merg montate si pe opel corsa 2002?
remus.cm
Nu am idee ce dimensiuni merg pe Corsa. Pe langa ce am scris deja in anunt(14", 5.5J, ET36, prindere 4x100), singura dimensiune relevanta ar mai fi diametru gaurii de centrare. Daca nu ma insel, la Renault este de 60,1mm. Puteti verifica pe jantele pe care le aveti acum sau putem face o proba.
remus.cm
going up!
CostiFrt
Salut.
Te-ai mai gandit la oferta mea. 0723675084.
remus.cm
400 este mult prea puțin.
O singură jantă în rețeaua Renault costă ~660lei.

Prețul pentru toate scade la 600lei.
CostiFrt
Ok. Astept, dar trebuie sa pui in balanta ca de fapt folosibile sunt doar 3, pe masina nu poti pune nici una pana nu gasesc a patra janta, acelasi model, care fie vorba intre noi e aproape imposibil de gasit acelasi model, (vezi pe net), nu cred ca pune cineva pe masina 3 jante de magneziu si a patra de tabla, sau alt model. Deci asta implica bani investiti, pe moment degeaba din partea mea. Asa ca oferta mea este mai mult decat generoasa si corecta, nu compara cu ce se vinde la reprezentanta, ca nu cumpara nimeni de acolo (si sunt noi!!!).
remus.cm
and up!
remus.cm
300lei - o jantă
600lei - toate
remus.cm
inca la vanzare
remus.cm
up
remus.cm
up
remus.cm
550lei pentru toate
AndreiSN
Mai trebuie pus in balanta si faptul ca 2 , daca nu chiar 3 din ele sunt indoite. Dintre care 1 foarte grav ( poza 3 ) , Cea din poza 2 pare a fi cea mai ok ( neindoita )
remus.cm
up
alc2
Cheita care fixeaza capacul din exteriorul prezoanelor mai este ?
remus.cm
Surubul care fixeaza acele capace are cap inbus, deci da.
remus.cm
And up.
remus.cm
inca de vanzare
remus.cm
up
remus.cm
up
remus.cm
Sold.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.