Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND],colant carbon 3d texturat1.52mx1m PREt bomba
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
mihai1205
Vand autocolant carbon 3D cu dimensiunea de 1.52 latime

colantul este garantat 4 ani pt uz exterior si 10 ani uz interior.

include adeziv de foarte buna calitate,

se muleaza perfect pe orice suprafata,

ofer un look foarte placut obiectului personalizat.

ideal pt obiecte zgariate,ciobite,

BENEFICIAZA DE TEHNOLOGIA BUBLE FREE , NU FACE BULE DE AER LA APLICARE.

SE curata cu apa si orice tip de detergent.

PRET BOMBA 70 RON METRUL, 1.52M X 1 M

CULORI DISPONIBILE NEGRU SI ARGINTIU.

AJUNGE PENTRU COLANTAREA UNEI CAPOTE AUTO FARA A SE EXECUTA IMBINARI

DE ASEMENEA SE POT COLANTA PLASTICELE INTERIOARE ALE AUTOVEHICULUI ZGARIATE SAU PATATE DE ODORIZANTE VARSATE PE BORD, CARCASE DE TELEFOANE MOBILE, LAPTOP-URI SI ORICE ALT OBIECT CARUIA DORITI SA-I SCHIMBATI ASPECTUL.

EXPEDIEZ IN TOATA TARA PRIN POSTA ROMANA SAU CURIER RAPID.

FOLOSITI FORUMUL PENTRU DETALII/INFORMATII.

Produsul este NOU
mihai1205
valabil.
malaimalait
salut...vreau si eu pt o capota de renault 19,spunemi e suficient 1 metru? pm cu nr de telefon...mersi
mihai1205
malaimalait ai PM

contact:
0760.801.106 sau 0729.311.469
ori e-mail: cata_mihai15@yahoo.com
virago
Ma intereseaza si pe mine cu ideea sa fie 3M adica sa fie in relief...e asa?!
cristixxxlog
salut. ma intereseaza colantarea cu folie argintie a unei console centrale de megane 2 si manerele de la usi. as dori un pret (odata doar pentru consola si odata doar pt manere)+ manopera.
o zi buna
alinushy
ai la rola sau doar la 1m?
mihai1205
virago, este ca cel de la 3m,texturat,se simte la pipait.

cristixxxlog ar fi mai bine sa ma sunati sau sa discutam mai detaliat pe yahoo,cata_mihai15 este adresa.

alinushy am mai mult de un metru. pot oferi in lungime pana la 30 m
speedman
Ar fi interesant sa pui o lista cu preturile, pt ca m ar interesa: consola centrala la un megane, oglinzi, eventual o capota fata la Saab ul din semnatura...
mihai1205
valabil .poze reale
mihai1205
upppppp
mihai1205
valabil,colant cu dimesiune mare la pret foate bun.
marius75
eu as vrea sa stiu,la bandourile pe care le-ai foliat,marginile intra sub bandou,sau pina in margine,ai mai multe poze cu ele?
mariusd4
De unde esti Mihai ?
mihai1205
sunt din bucuresti,cartierul drumul taberei.
la bandouri am intors colantul spre interior apoximativ 0.5 mm.
o sa mai urc niste poze cu piese colantate+o capota ...dar sa plece vremea urata mai intai.
marius75
ma intereseaza bandourile colentate,poze mai detaliate
mihai1205
uite si poze cu bandourile facute si cu niste manere din interior. totul depinde de indemanarea ta de cum vor iesi.daca ai rabdare in colantare si nu te grabesti nu vad de ce nu ti-ar iesi bine.
BiCos
Doresc o fasie de 0,25 M cu 1,52 M pe negru.
Un pret? Mersi.
mihai1205
BiCos,imi pare rau dar nu te pot ajuta cu 0.25 x 1.52.
Cantitatea minima care o tai din rola este 0.5 m lungimex 1.52 m latime,asta inseamna 35 ron.
mariusd4
Apropos ce firma este ?
mihai1205
este made in china.
mihai1205
valabil.
mihai1205
suus cu el
mihai1205
negru s-a terminat,in aprox 7 zile primesc alta rola.deci astept comenzi
argintiu este destul disponibil.
cristixxxlog
sambata mi-am infoliat si eu consola centrala.

folia este buna, nu am avut probleme, e texturata, arata bine si se aplica usor, atata timp cat te pricepi cat de cat. de asemenea, este elastica in momentul incare se incalzeste putin cu feonul...

eu unul sunt multumit, mai ales daca ma gandesc si la pret.

am reusit dupa vreo 3-4 ore sa o aplic, nu am stricat decat o bucata mica pentru aeratorul central pentru ca o taiasem gresit. nu e aplicata foarte profesional (cel putin decuparea gaurilor si intoarcerea foliei in interior) insa e prima data cand aplic vreo folie pe ceva....data viitoare va iesi mai bine, mai als ca voi apela la un profesionist pt aplicarea ei. cu toate astea nu am decat o foarte mica bula de aer pe care am vazut-o abia dupa ce am montat totul inapoi pe masina...

in principiu nu se vede nimic in neregula cu ea, insa nu stiu cat va rezista la gaurile de la butoanele ventilatorului unde nu prea am reusit sa decupez cum trebuie. dar vom vedea, mai am destula folie pentur a o putea reface.

mihai1205
valabil.argintiu pe stoc.
mihai1205
uppp
15rack
salut...m-ar interesa si pe mine 1M de folie, dar pe negru daca ai
StefanT
QUOTE(mihai1205 @ 10 May 2011, 23:01)
BiCos,imi pare rau dar nu te pot ajuta cu 0.25 x 1.52.
Cantitatea minima care o tai din rola este 0.5 m lungimex 1.52 m latime,asta inseamna 35 ron.
*



Salut, vreau si eu o bucata la 35 ron, daca ma poti servi. Vin sa o iau eu din Drumul Taberei. As prefera gri.

Multumesc!
mihai1205
15rack..in cel mai scurt timp posibil voi aduce si negru iar.voi scrie aici cand am pe stoc.

StefanT iti urez inca odata spor la treaba biggrin.gif
StefanT
Recomand! Folia este mai mult decat OK in banii acestia, se muleaza zic eu foarte bine (nu am experienta), iar bule nu face daca este pusa cu atentie.

Mihai, mersi si eu inca o data, insa sa stii ca dupa cum ti-am zis de ieri, nu prea imi place combinatia de culori in masina. Chestie de gust. Oricum, a fost alegerea mea sa o iau, dar am rugamintea ca daca mai aduci neagra sau gri sa ma anunti ca mai iau sigur.

Multa bafta!

P.S. Culoarea pe care am luat-o eu, consider ca se preteaza la Megane II si mai ales Logan, exceptional.
fordpower
Asiguri si montaj....ai ceva preturi ?
mihai1205
fordpower,montaj nu fac momentan,lipsa de timp.
StefanT in cel mult 10-15 zile ar trebuie sa primesc role noi de negru,vor fi 60m disponibili. imi place cum au iesit piesele la tine,dupa cum am discutat mie unu mi se pare mai elegant arngitiul la interior,de aceea am si renuntat la negru de pe consola de la opel.deabia astept rolele astea sa ma ocup si de solenza putin biggrin.gif
Takashi
Salut,
pentru un renault clio cati metrii imi trebuie pentru capota,plafon si portbagaj?
Vreau colant pe negru.
Si un pret te rog.
Daca poti sa imi dai PM ar fi super.
O zi buna
bacanila
daca mai este gri pe stoc si de unde se poate ridica
mihai1205
bacanila
Culoarea este ARGINTIE (SILVER), deci in nici un caz gri. asta ca sa nu existe confuzii

ESTE pe STOC ,se poate ridica din drumul taberei.

in curand revine si negru pe stoc,va fi un stoc mai mare de data asta.
mihai1205
anunt valabil,
maine intru in posesia celui de culoare Neagra. argintiu pe stoc.
pt comenzi 0729.311.469 sau 0760.801.106

repet latimea colantului este de 1.52 metri,are adeziv inclus pe spate, se muleaza foarte bine cu aer cald, grosimea este de 0.17 microni.
dumitrescuandrei
Un pret pentru 15 m liniari?
mihai1205
dumitrescuandrei ai PM.

negru din nou pe stoc.
mihai1205
valabil.
mihai1205
susss.
Sebz
Ai pe stoc si negru si argintiu? As dori 0.5x1.5 din fiecare.Si alte culori m-ar interesa daca poti aduce.
Praetorian1
sal..
doresc si eu 0.5m......35 lei,nu? Pe Negru....astept PM pt adresa
O zi buna..spor la vanzari
mihai1205
Sebz
Da,am ambele culori pe stoc negru si argintiu.alte culori nu am momentan.

Praetorian1

intradevar, costul pentru 0.5 lungime x 1.52 latime costa 35 ron + 8 lei taxele de curier prin posta romana.

cantitatea minima pe care o vand este de 0.5(jumatete de metru) x 1.52 latime(latimea standard a rolei).
pentru bucuresti predare personala in drumul taberei sau expediere in tara prin posta ori curier rapid.

0760.801.106 sua 0729.311.469 sunt numerele unde ma gasiti.
kaferfan
dupa lungi "negocieri" in ceea ce priveste transportul si dupa o experienta neplacuta cu Posta, am intrat si eu in posesia marfii
vanzatorul a fost maleabil in ceea ce priveste discutiile despre modalitatea de transport, cu toate ca mi-a spus ca nu mai trimite prin Posta sau curier, si ulterior s-a razgandit( a se vedea ultimul sau post)
una peste alta, tranzactia s-a incheiat, deci RECOMAND!!!!
PS: daca ai incerca alta modalitate de ambalare s-ar reduce probabilitatea de deteriorare la trimiterea prin Posta smile.gif
mihai1205
valabil
beberazvan_n
Mihai cum facem sa ne intalnim? Un numar de telefon?
mihai1205
0760.801..106 sau 0729.311.469

stau in drumul taberei
metrajul minim pe care il dau este de
0.5m lungime x 1.52 m latime. costul este de 35 lei + 8 lei taxele postale unde este cazul.
mihai1205
ambele culori pe stoc.

multe persoane ma suna si intreaba care este pretul pe metru si la ce dimensiune, de aceea repet:
Pretul este de 70 Ron pentru dimensiunea de: 1 metru lungime x 1.52 metri latime
sau 35Ron pentru dimensiunea de 0.5 metri(jumatate metru) lungime x 1.52 metri latime.
Preturile de mai sus nu includ taxele postale,acestea sunt intre 8-10 lei cu plata in sistem ramburs prin posta romana.

pentru Bucuresti predarea se face in sectorul 6,drumul taberei.
mihai1205
pe stoc ambele culori.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.