Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Solenza CONFORT 1.4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bartenders
Vand Dacia Soleza 1.4, model Confort, 63.000km, an fab. 2005, al doilea proprietar din 2006, ITP 2013, asigurare, fara accidente.
Ca si dotari are AIRBAG la sofer, radio-casetofon, inchidere centralizata de fabrica, UCE, optinal pot oferi un set de jante aliaj ATS '13 vopsite in culoarea dorita de cumparatorul masinii.
Distributia si pompa de apa schimbate la 60.000km+placute frana si filtru aer.

Masina este a unui pensionar....care cere 1800e fara jante aliaj.
Stiu ca nu este tocmai ieftina dar este o masina foarte buna, fara pretentii, intretinuta si cu costuri de intretinere foarte mici, consum mic de benzina(~6l/100km, urban/extraurban combinat)...

Relatii masina: 0734.783.261 - Dl. Badea
george_scala_2004
frumoasa...da' n'are baterie ? blink.gif
Cioby92
Arata foarte bine in poze cred ca si in realitate, merita banii... spor la vanzare smile.gif
bartenders
Bateria este la masina noua...dar masina se vinde cu baterie, arata si mai bine in realitate.
M-am inselat in privinta UCE....este de fapt UCH.

Anunt valabil.
bartenders
Anunt valabil.
bartenders
Se pare ca este euro 4....valabil.
george_scala_2004
euro 4 ? blink.gif la solenza ? wacko.gif nu prea as crede...poate cel mult euro 3...a mea este din martie 2004 si este euro 2...

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...dpost&p=2901123
andrei041
Si a mea la fel, cumparata in iunie 2004 - are terminatia X5 la nr de omologare, deci Euro2

Euro 4 poate are cand sta pe loc. fara baterie biggrin.gif
bartenders
Anunt valabil, legat de norma de poluare....ultimele doua caractere din codul de caroserie sunt E4...
bartenders
Masina s-a vandut, topicul se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.