Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Fiat Linea
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
paulp
[VAND]Fiat Linea Active, berlina, 1.4 L, 77CP, benzina, nou nout (cu nr rosii), gri-metalizat, 0 km. Garantie 3 ani. In Iasi. 10000 euro (in magazin e 11500).
Tel 0740019696 sau aici alte detalii.
paulp
Promotie 9900 smile.gif
Miine sau vineri ma duc s-o ridic wink.gif
tribunul
Ai castigat-o?
paulp
Da.

Pretul de noua e 11.300, dar pretul de sus e destul de negociabil, e doar orientativ (nu sint absurd mai ales ca exista posibilitatea de 3 bonuri Remat, care teoretic la dealer scad pretul cu cca 2500 de euro).
Masina e absolut noua, abia luni ma duc s-o ridic, pina atunci o pazesc bodyguarzii de la Mall Moldova smile.gif. Pentru cine e amator din Iasi si vrea s-o vada e chiar in holul de la intrare. (asa garaj bun nu stiu unde mai gasesc wink.gif )

Exista si posibilitate de schimb, dar cu Mondeo minim 2007 sau Focus minim 2008 smile.gif
Razvione
Cand te duci sa o ridici , sa pui si niste poze
paulp
Bineinteles, acum mi-e cam nu stiu cum sa ma apuc de pozat prin magazin, desi tare i-as trage un anunt de vinzare chiar acolo, la cita lume se plimba pe linga ea smile.gif
paulp
Poze reale cu masinuta, si cu pretul nou de 9700 euro neg.

paulp
Up
paulp
9600 negociabil
paulp
Eventual la schimb cu un Focus dupa 2008, diesel smile.gif
paulp
9500 neg.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.